Němcová (ODS): Prymula odchází, Faltýnek zůstává

25.10.2020 17:29 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu ke skandálu Romana Prymuly a Jaroslava Faltýnka

Němcová (ODS): Prymula odchází, Faltýnek zůstává
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslava Němcová

Prymula odchází, Falýnek zůstává

1) Roman Prymlula potřetí změnil rozhodnutí. V pátek ráno byl připraven rezignovat, odpoledne to odmítl, v neděli prý platí odchod.

2) Noční "expertní" schůzku na Vyšehradě svolal Faltýnek, předseda zemědělského výboru sněmovny. Zatímco zdravotnictví řeší po nocích na zakázaných místech, k otravě ryb a řeky Bečvy tento zemědělský expert mlčí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Bc. Hana Ančincová byl položen dotaz

A proč jste tu valorizaci rodičáku neprosadili dřív?

Za vaší vlády? To podle vás stát na rodiče taky kašlal? Minulá vláda dokonce zrušila dost výhod pro rodiče. Třeba školkovné a vy jste u toho svítili. Jsem pro valorizaci, je potřeba, jen kritizovat jiné za něco, co jste sami neudělali, není to pokrytecké?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Premiér Babiš:  Explosii se extrémně daří kvůli Ukrajině

20:07 Premiér Babiš: Explosii se extrémně daří kvůli Ukrajině

Premiér v Pardubickém kraji podpořil obranný průmysl, inovace i spolupráci s regiony.