Němec (ANO): Zamyšlení nad tím, koho volit

08.10.2014 20:10 | Zprávy
autor: ANO

Zajímavý fejeton od Milana Hodbodě o politickém prostředí v Českém Krumlově.

Němec (ANO): Zamyšlení nad tím, koho volit
Foto: red
Popisek: Politické hnutí ANO

Pan starosta nám napsal, že čtyři roky ve funkci je málo na to, aby se dalo pro město a potažmo jeho občany něco zásadního udělat. Možná má pravdu. Pouze nerozumím tomu, co udělali ti ostatní, kteří tam byli dvě a více volebních období.

Jako příklad uvedu bývalou místostarostku. Po osmi letech působení na radnici neudělala nic pro to, aby se lidé nemuseli stěhovat z Českého Krumlova. Přesto jsme se mohli dočíst, že nyní, pokud bude znovu zvolena, již ví, co je třeba udělat. Je možné jí věřit, když sama má postavený dům v Kájově?

Dále jsme se mohli dočíst v programu ODS, že nedovolí prodávat nadále majetek města. S tím je třeba naprosto souhlasit, vždyť se vždy říkalo, že majetku se nezbavuje ani ten nejhloupější sedlák. Bohužel se toho sami nedrželi a vládli naší radnici pod heslem čím méně majetku, tím méně starostí. Výsledkem byla jen ztráta příjmů, škrty ve financích na investice a na opravy, což konečně dokládá i opadaná fasáda jejich sídla.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Barbora Rázga byl položen dotaz

Airbnb

Tady je nedostatek bydlení, za to dost nabídek Airbnb. Nemyslíte, že na tom je něco špatně|? Hotelů, penzionů atd. máme dost. Já chápu, že si někdo chce přivydělat třeba přes Airbnb, ale jak pak vyřešit bytovou krizi?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hladík (KDU-ČSL): Obrovská zkouška vyspělosti našich národů

22:33 Hladík (KDU-ČSL): Obrovská zkouška vyspělosti našich národů

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke sjezdu sudetských Němců v Brně.