Odvahu měli studenti na Národní třídě před třiceti lety, a odvaha (ač trochu jiná) byla i v sobotu na Letenské pláni. Odvaha asi chyběla při převzetí moci komunisty v roce 48 a myslím, že mnohým chybí i dnes.
Zatímco blahobyt se po 30 letech od pádu komunismu do značné míry dostavil, jakoby nás opustily hodnoty, zásady a dokonce i pochopení světa a vize, kam chceme směřovat.
Je to nejen špatné, ale i velmi nebezpečné pro naši budoucnost. Protože ani ta "dobrá materiální" budoucnost, které si hodně lidí tolik užívá, v takovémto světě není zaručena, spíše je ohrožena...
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku

