Niedermayer (TOP 09): Mám mrazení, dvakrát ročně...

14.12.2018 22:01 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k pokusům zablokování společné unijní sankce vůči Rusku

Niedermayer (TOP 09): Mám mrazení, dvakrát ročně...
Foto: Hans Štembera
Popisek: Europoslanec Luděk Niedermayer

Již 4 roky, dvakrát za rok, mám velkou obavu, že se najde jeden leader jedné unijní země, který zablokuje společné unijní sankce vůči Rusku. Unijní smlouvy totiž v této věci vyžadují jednotu zemí.

Jsem moc rád, že ani bezprecedentní pokus našeho prezidenta, který k tomu země vyzval (tuším, že "navrhl" země V4 či Itálii), nic na důležité jednotě zemí EU v této důležité otázce nezměnil.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Grónsko

Pane premiére, jaký je podle vás skutečný důvod proč chce USA Grónsko? Myslíte, že se o Grónsko bojí, že by na něj Rusko zaútočilo raketami, o kterých jste mluvil? Nebo se snad bojí Ruska? Pochybuji

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Konečná (KSČM): V neděli se bude demonstrovat za demokracii a jejího prezidenta. Nebo ne?

20:03 Konečná (KSČM): V neděli se bude demonstrovat za demokracii a jejího prezidenta. Nebo ne?

Podle lobbistických spolků Milion chvilek a Štít demokracie probudili lva. NE.