Niedermayer (TOP 09): Update o ekonomickém životě v Putinově Rusku

05.03.2022 16:21 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k ekonomické situaci Ruska

Niedermayer (TOP 09): Update o ekonomickém životě v Putinově Rusku
Foto: Hans Štembera
Popisek: Europoslanec Luděk Niedermayer

Rusko, z rozhodnutí svého presidenta, zabíjí lidi na Ukrajině a ničí tuto nezávislou, svobodnou zemi, jejíž lidé chtějí žít v jiném režimu, než jaký pro ně chce ruský president.

Rusko, z rozhodnutí svého presidenta, již více než 10 let prožívá ekonomickou stagnaci, ve které klesá životní úroveň řady lidí (neb oligarchové, president a jeho přátelé nesmí přijít zkrátka).

To, co roste, nyní raketově, je počet rublů potřebných k nákupu spolehlivé měny, jako je euro nebo USD (navíc dnes lidé, kteří si je chtějí koupit, aby ochránili své úspory, ke kurzu přidají 30% poplatek, který byl zaveden).

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Veřejný zájem

K tomu, co píšete zde - https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Svarovska-Zeleni-Nahoda-nebo-zakon-na-miru-791498, kdo rozhoduje, jaká stavba je ve veřejném zájmu? Na základě čeho? Jinak brát lidem právo se odvolat obecně se mi vůbec nelíbí a děkuji za upozornění.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mašek (ANO): Blažek a Stanjura by měli vysvětlovat

19:05 Mašek (ANO): Blažek a Stanjura by měli vysvětlovat

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k bitcoinové kauze