Niedermayer (TOP 09): Zdivočelá doba, nebo zdivočení lidé? (ministry nevyjímaje)

24.08.2019 9:29 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k vystoupení ministryně spravedlnosti Marie Benešové

Niedermayer (TOP 09): Zdivočelá doba, nebo zdivočení lidé? (ministry nevyjímaje)
Foto: Hans Štembera
Popisek: Europoslanec Luděk Niedermayer

Nechtěl jsem paní ministryni předem "odepisovat", jakkoliv se mi její cesta do úřadu zrovna moc nelíbila. Ale tento rozhovor (ZDE) to bohužel vyjasnil. Je plný tajemných náznaků a narážek, ze kterých si lze odnes jen jeden, nebo vlastně dva závěry.

Buďto žijeme v mafiánském státě, míle vzdáleném od právního státu, který jsme po pádu komunistické zvůle, myslím, chtěli vytvořit.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Tomáš Czernin byl položen dotaz

Odposlechy

Jestli jsou odposlechy maďarského ministra zahraničí pravdivé, je to opravdu děsivé, ale není stejně tak děsivé, že jsou politici odposloucháváni. A kým vlastně a kdo to zveřejnil?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Bartoš (Piráti): Nástup autoritářů v plné síle

23:08 Bartoš (Piráti): Nástup autoritářů v plné síle

Reakce na svém veřejném facebookovém profilu na vyjádření podpory vicepremiéra USA Vance maďarskému …