Niedermayer (TOP 09): Zločiny Fidela Castra nelze relativizovat

05.12.2016 6:32 | Zprávy

České národní delegace v Evropské lidové straně sdělila předsedovi Evropské komise Junckerovi nesouhlasný postoj s jeho výroky a výroky tiskového mluvčího Evropské komise M. Schinase pronesené v souvislosti s úmrtím Fidela Castra.

Niedermayer (TOP 09): Zločiny Fidela Castra nelze relativizovat
Foto: Hans Štembera
Popisek: Europoslanec Luděk Niedermayer ve studiu OVM

Poslanci Luděk Niedermayer (TOP 09/STAN) a Michaela Šojdrová (KDU-ČSL) dnes jménem celé české národní delegace v Evropské lidové straně sdělili předsedovi Evropské komise Junckerovi nesouhlasný postoj s jeho výroky a výroky tiskového mluvčího Evropské komise M. Schinase pronesené v souvislosti s úmrtím Fidela Castra.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Kde by šetřilo hnutí ANO?

Jak chcete snížit dluh ČR? Plánujete nějaké zvýšení daní? Protože vy často říkáte, co je špatně, ale už neříkáte, co byste dělali vy.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zelení: Zvyšování rychlosti na dálnicích odmítáme

23:08 Zelení: Zvyšování rychlosti na dálnicích odmítáme

Komentář na veřejném facebookovém profilu strany k pilotnímu zavádění 150 km/h na dálnici