Fialova PĚTIPARTA ukradla obcím výnosy z válečné daně, kvůli které už firmy, které mohou, opouští Českou republiku. V konečné fázi, ne pětibanda, ale český stát přichází o peníze.
S rostoucími cenami všeho, nepomáhá PĚTISLEPENEC už vůbec a jak občané, tak i obce, města a kraje si musí pomoci sami.
Ve Zlíně jsem se dnes setkal s radním Tomášem Krajíčkem a řešili jsme skládkování, aktuální stav městské solární elektrárny, třídění odpadů, ale i výrobu kompostu a štěpky a v neposlední řadě nakládání se skládkovým plynem. V této oblasti jsme nejen v našem kraji lídrem.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


