Noveský: Utopené syrské dítě = vina evropských politiků

03.09.2015 14:34

Nedodržování vlastních zákonů a vybízení celých národů k nedodržování evropských předpisů bude způsobovat podobné tragédie. Zima a zhoršené počasí, spolu s chováním evropských politiků (kromě Velké Británie, která má zdravý rozum), způsobí další tragédie!

Noveský: Utopené syrské dítě = vina evropských politiků
Foto: Archiv IN
Popisek: Ivan Noveský

Tato tragédie, které se všichni rodiče děsí, by konečně mohla ukončit nezodpovědné chování některých evropských politiků, např. paní Merkelové, kteří svým negováním základních předpisů EU i německých zákonů dávají bianco šeky všem nelegálním imigrantům a úmyslně vyvolávají nesmyslné stěhování národů.

Lidé, kteří by se bez tohoto nezodpovědného zvaní do Německa a do dalších bohatých zemí snažili udělat si ve svém státě pořádek a žít tam spokojeně se svými „syrskými vrabci v hrsti“, stejně jako celé generace jejich předků, se dávají na nebezpečný pochod za „německými holuby na střeše“.

To vede k tragickým koncům... Kde je pověstný německý Ordnung a kde je pověstný německý smysl pro dodržování zákonů? Evropská imigrační politika se musí přehodnotit, protože vznikla v jiné době a v jiných podmínkách a není již udržitelná. V první řadě však musí vrcholní politici EU dodržovat platné zákony, aby neiniciovali svým nezákonným jednáním podobné tragédie!

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hannig (APB): Chci prosadit Zákon o českém jazyce a kultuře

12:00 Hannig (APB): Chci prosadit Zákon o českém jazyce a kultuře

Komentář Petra Hanniga, lídra Aliance pro budoucnost v Královéhradeckém kraje kraji. S jakými tématy…