Novotný (TOP 09): Čím hůře je Praha spravována, tím lépe se současná koalice navzájem honoruje

31.03.2017 9:40 | Zprávy
autor: PV

Klub zastupitelů TOP 09 a nezávislých je znepokojen neschopností pražské koalice (ANO, ČSSD a Trojkoalice) spravovat pražské městské firmy.

Novotný (TOP 09): Čím hůře je Praha spravována, tím lépe se současná koalice navzájem honoruje
Foto: Hans Štembera
Popisek: Václav Novotný

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže zakázal platnost smlouvy, kterou koncem loňského roku uzavřela Praha se společností Trade Centre Praha na provoz veřejného osvětlení. Kdo tedy bude udržovat světlo na pražských ulicích? Nevíme, koalice tento bod neschválila do programu zastupitelstva.

Jak jsou vybírány osoby do městských akciovek? Podle schopností nebo pouze podle stranické příslušnosti? Nevíme, koalice tento bod neschválila do programu zastupitelstva.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Budete někoho žalovat?

Je podle vás obsah, kterým byly někteří žáci testováni žalovatelný? Tvrdíte, že pracujete na právním stanovisku, zajímal by mě přesně jeho význam, přínos, protože to, co se stalo je opravdu hodně za hranou a nechápu, že k tomu vůbec mohlo dojít. Taky bych nerad, aby se situace opakovala.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Potřebujeme revizi krizové a obranné legislativy

9:15 Vích (SPD): Potřebujeme revizi krizové a obranné legislativy

Společné jednání ústavně-právních komisí Poslanecké sněmovny a Senátu znovu otevřelo debatu o připra…