Nytra (ODS): V pondělí Vojtěch, 3. října Babiš?

23.09.2020 22:17

Adam Vojtěch určitě nebyl dobrý ministr zdravotnictví a je dobře, že ve funkci končí. Je otázkou, zda je rezignace opravdu dobrovolná, nebo pan premiér tahá za záchrannou brzdu. To ale není podstatné. Je to totiž Andrej Babiš, který nese největší politickou odpovědnost za současný stav.

Nytra (ODS): V pondělí Vojtěch, 3. října Babiš?
Foto: archiv Zdeňka Nytry
Popisek: Senátor Zdeněk Nytra
reklama

Statistici dávají k dispozici čísla a predikce, epidemiologové navrhují opatření, ale rozhoduje Andrej Babiš, často proti radám těchto odborníků. Podle marketingu a toho, co bude pro preference a volební výsledek hnutí ANO 2011 výhodné, co bude podporovat obraz Andreje Babiše jako toho, který je nejlepší na celé planetě.

I kdyby byl ministrem zdravotnictví ten největší odborník, jakého si umíme představit, tak by měl pod naším panem premiérem smůlu, protože Andrej Babiš ví vše nejlíp, a tak i činí „pro blaho nás všech“.

My všichni máme ideální příležitost zhodnotit činnost Andreje Babiše při nastávajících volbách do krajů a třetiny Senátu. Dejme mu vědět, že už máme opravdu dost toho lhaní, oblbování a argumentace čísly, která se mu právě hodí, dost arogance a nebojím se říct přímo neumětelství, se kterým řídí tento stát. Udělejme z nadcházejících voleb referendum o Andreji Babišovi a jeho vládě!

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zelení: Konec „matů“ v Praze

22:24 Zelení: Konec „matů“ v Praze

Historický moment. 10. září 2020 večer schválilo Zastupitelstvo hl. m. Prahy zákaz hracích automatů …