ODS: Navazujeme na úspěšnou spolupráci se Soukromníky

17.04.2018 15:20

Předseda ODS Petr Fiala a předseda Strany soukromníků Petr Bajer dnes v Poslanecké sněmovně podepsali rámcovou smlouvu pro spolupráci v komunálních a senátních volbách, které proběhnou v letošním roce.

ODS: Navazujeme na úspěšnou spolupráci se Soukromníky
Foto: ODS
Popisek: ODS

Předmětem smlouvy jsou rámcové podmínky pro vytváření předvolebních koalic na místní úrovni. Například v Ostravě bude společným kandidátem na primátora za ODS a Stranu soukromníků nezávislý senátor Zdeněk Nytra, kterého podpoří i další pravicové strany.

„Spolupráce se Stranou soukromníků ČR se v uplynulých volbách ukázala jako oboustranně prospěšná, proto jsme se rozhodli v ní pokračovat. Dnes jsme podepsali novou rámcovou dohodu, kterou nejen potvrzujeme naše odhodlání hájit zájmy podnikatelů a živnostníků, ale zároveň usilovat o co nejužší spolupráci názorově blízkých pravicových sil i na komunální úrovni a při volbách do Senátu,“ uvedl předseda občanských demokratů Petr Fiala.

„Spolupráce s občanskými demokraty se v posledních sněmovních volbách ukázala jako velice úspěšná a já jsem rád, že na ni můžeme navázat. Věřím totiž, že hodnoty, na kterých Soukromníkům i ODS záleží, můžeme nejlépe hájit společně a dnešní podpis smlouvy je toho jasným důkazem,“ doplnil předseda Strany soukromníků ČR Petr Bajer.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Okamura (SPD): Prosazujeme snížení výdajů státu a daní pracujícím rodičům

17:41 Okamura (SPD): Prosazujeme snížení výdajů státu a daní pracujícím rodičům

Komentář na facebookovém k návrhu státního rozpočtu