ODS Praha: Volba Zdeňka Hřiba je logická. Nás zajímá především program

27.10.2018 18:18

Bohuslav Svoboda považuje volbu Zdeňka Hřiba primátorem za logickou, zajímá ho ale především program, se kterým chce vznikající koalice Prahu vést. K tomu se přidává i předsedkyně zastupitelského klubu Alexandra Udženija. Ta avizovala, že občanští demokraté budou vůči vedení Prahy tvrdou a pracovitou opozicí.

ODS Praha: Volba Zdeňka Hřiba je logická. Nás zajímá především program
Foto: ODS
Popisek: ODS

„Ani jeden z lídrů nové koalice nemá s vedením města zkušenosti, proto je logické, že volba padla na Zděnka Hřiba, jehož strana je ze stávajícího trojlístku nejsilnější. Mě ale mnohem více zajímají programové priority budoucího vedení města. Ty jsme se bohužel, kvůli neustálým tahanicím o primátorský řetěz zatím od nikoho ze vznikající koalice nedozvěděli“, uvedl kandidát občanských demokratů na primátora Bohuslav Svoboda.

„Nevíme, jaké dopravní stavby jsou pro ně prioritou, nevíme, jak chtějí řešit parkování a nevíme, jak chtějí nastartovat výstavbu bytů. Doufám, že je tahle šaráda s primátorským křeslem konečně za námi a hlavním tématem v Praze se opět stane program, tak jako tomu bylo před volbami. Měli bychom konečně začít všichni pracovat ve prospěch Prahy a Pražanů. Novému vedení města budeme tvrdou a pracovitou opozicí. Naším jediným cílem bude prosazovat program, díky kterému jsme v Praze vyhráli volby,“ doplnila předsedkyně zastupitelského klubu ODS Alexandra Udženija. „Překvapuje mě, že v radě nezasednou Jiří Pospíšil a Jan Čižinský. Před volbami se zaklínali prospěchem Prahy a Pražanů. Když ale ztratili šanci na primátorský řetěz, převážily nad prospěchem města jejich osobní zájmy. Takové chování lídrů považuji za zbabělost a zříkání se odpovědnosti.,” uzavírá Udženija.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Niedermayer (TOP 09): Že nejde snižovat "čisté emise"?

14:35 Niedermayer (TOP 09): Že nejde snižovat "čisté emise"?

Komentář na facebnookovém profilu ke snižování emisí v letecké dopravě