Oborná (ANO): V šití a nošení roušek jsme opravdu světoví

03.04.2020 22:31 | Zprávy

Komentář na facebookovém profilu k rouškám

Oborná (ANO): V šití a nošení roušek jsme opravdu světoví
Foto: ANO
Popisek: Monika Oborná

V šití a nošení roušek jsme opravdu světoví!

Jsem tak pyšná na všechny Češky a Čechy, co se rozhodli sednout k šicím strojům a šijí své originální roušky a rozdávají potřebným! Je úžasné, že během krize dokážeme táhnout za jeden provaz a jít vzorem ostatním zemím. Nepotkám už nikoho, kdo by roušku neměl !?Opravdu vám od děkuji, inspirujete celý svět.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

autor: PV

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Podle vás sněmovna patří teď jen vám?

Proč by každý nemohl vyjádřit svůj názor? Navíc, proč se opět řeší podle mě úplné malichernosti jako je vyvěšování vlajek?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Felcman (Zelení): Liberec se zadluží o dalších 700 milionů. Zbytečně

23:08 Felcman (Zelení): Liberec se zadluží o dalších 700 milionů. Zbytečně

Při projednání rozpočtu města Liberec na rok 2026 poukázal klub Liberec otevřený lidem na příčiny to…