Okamura: Málo spravedlnosti pro lidi, kteří nemají v peněžence miliony

25.07.2018 4:33 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu ke kauze bytů H-System

Okamura: Málo spravedlnosti pro lidi, kteří nemají v peněžence miliony
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomio Okamura

Neuvěřitelný rozsudek v kauze H-systému se týká i rodiny mé kamarádky a poslankyně SPD Ivany Nevludové. Členové její širší rodiny se v tuto chvíli rozhodli zabarikádovat ve svém domě, který 3x zaplatili. Kauza, kde nejvyšší soud nařídil vyklizení domů podvedeným klientům H-systému, potvrzuje jednu zásadní věc. V této zemi je mnoho zákonů a málo spravedlnosti. Málo spravedlnosti pro lidi, kteří nemají v peněžence miliony. Dnes se darebáci, jako jsou tuneláři OKD, smějí slušným lidem a vymahatelnost práva je pro obyčejné lidi nepřekonatelný problém. Naše hnutí SPD prosazuje časové omezení mandátu soudce a jeho vymahatelnou odpovědnost za práci. Ostatní politické strany to však odmítají. Právo je nutné zjednodušit, neboť pro běžného člověka je naprosto nesrozumitelné. Naše hnutí označují jako extrémisty, ale skutečným extrémismem v této zemi je nespravedlnost, které se dostává obyčejným lidem a pohrdání právem darebáky s bílými límečky. Každý rozsudek by měl odpovídat dobrým mravům a měl by v sobě obsahovat spravedlnost.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Funkce

Podle vás Turek svým počtem funkcí nějak vybočuje? Podle mě je bohužel celá řada politiků, co myjí xxx funkcí. Proč tomu nezamezíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kolovratník (ANO): Na NATO má jet vláda, ne lídr opozice

4:32 Kolovratník (ANO): Na NATO má jet vláda, ne lídr opozice

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k summitu NATO v Ankaře.