Okamura: Nepravdivá nařčení zveřejněná Reflexem jsou počátkem předvolební kampaně proti hnutí

3. 4. 2014 12:48

Reakce předsedy hnutí Úsvit k nařčením v zítřejším vydání časopisu Reflex.

Okamura: Nepravdivá nařčení zveřejněná Reflexem jsou počátkem předvolební kampaně proti hnutí
Foto: Úsvit přímé demokracie
Popisek: Tomio Okamura

Předseda hnutí Úsvit se ohrazuje proti nepravdivým tvrzením týdeníku Reflex, který ho zítra nařkne z tunelování hnutí. Hnutí Úsvit nemá žádnou platnou smlouvu s předsedou hnutí, panem Tomio Okamurou, na základě které by mu hnutí vyplácelo jakékoliv finanční prostředky ani mu nejsou finanční prostředky vypláceny žádným jiným způsobem.
 
Před podzimními volbami do Poslanecké sněmovny Tomio Okamura dostal důvěru ostatních členů hnutí a vzhledem ke svým desetiletým zkušenostem s public relations byl požádán, zda-li by si mohl vzít do budoucna na starost kompletní zajištění mediálních služeb, včetně nasmlouvání mediálních agentur a věcí s tím spojených. Na základě toho byla před volbami uzavřena smlouva. Po úspěšných volbách Tomio Okamura sám vyzval k ukončení smlouvy, protože ji považoval za nevhodnou a neetickou. Již v minulosti byla smlouva s Tomio Okamurou ukončena dohodou a mediální služby zajišťují jiné subjekty. Všechna plnění byla již v minulosti narovnána tak, že Tomio Okamura výsledně neobdrží ani korunu z účtu hnutí Úsvit a již poskytnutá plnění se vrátí. S těmito fakty byl v minulosti seznámen i auditor, který dal hnutí výrok „bez výhrad“. Konstatujeme, že již dříve byla celá věc uzavřena a narovnána.
 
Nařčení zveřejněná časopisem Reflex jsou tedy nepravdivá a považujeme je za počátek předvolební kampaně proti hnutí. Poté co budeme analyzovat zítřejší číslo Reflexu, zvážíme příslušné právní kroky. Ze strany Reflexu se jedná o další pokračování útoku na Tomio Okamuru, zřejmě v návaznosti na předběžné opatření, které proti Reflexu získal v předchozích dnech u Obvodního soudu pro Prahu 7.

Tomio Okamura

  • SPD
  • Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • místopředseda PS PČR

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tomio Okamura

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Petráš (BOS): Boj za demokracii je bojem permanentním

11:21 Petráš (BOS): Boj za demokracii je bojem permanentním

Prohlášení ÚR politického hnutí BOS ke Dni boje za svobodu a demokracii k událostem 17. listopadu 1…