Okamura (SPD): Benešovy dekrety jsou pro nás neprolomitelné

11.08.2022 22:16 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k snahám o posílení vlivu Sudetoněmeckého landsmanšaftu na českou politiku

Okamura (SPD): Benešovy dekrety jsou pro nás neprolomitelné
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda hnutí SPD Tomio Okamura

Odmítáme jakékoliv zpochybňování, snahy o revizi a prolamování tzv. Benešových dekretů. Zejména ochráníme majetky našich občanů v pohraničních oblastech. Znovu otevřeme otázku plnění válečných reparací Německem vůči České republice podle Pařížské dohody.

Připomínáme, že z celkové částky československých reparačních nároků ve výši 306 miliardy Kčs (vyjádřeno v tehdejší měně), bylo ze strany Německa vyplaceno pouhých 230,1 milionu korun.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Výhružky

To jste myslel vážně, že za to, že lidé nevítali vaše ministry na festivalu s potleskem a nadšením, zrušíte festivalu dotace? To mi přijde fakt už dost za hranou všeho. To budete dávat dotace, které jsou z peněz nás všech, jen těm, co vám budou pochlebovat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MV neoprávněně zařadilo SPD do zprávy o extremismu

4:31 MV neoprávněně zařadilo SPD do zprávy o extremismu

Politické usnesení předsednictva hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) k aktuální politické situaci