Okamura (SPD): Islamizace Francie neúprosně pokračuje

03.02.2020 8:32 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k problémům ve Francii

Okamura (SPD): Islamizace Francie neúprosně pokračuje
Foto: Repro ČT24
Popisek: Brífink poslanců SPD k jednání sněmovny

Islamizace Francie neúprosně pokračuje. Francouzský list Le Journal du Dimanche informoval, že podle tajné zprávy francouzské kontrarozvědky DGSI již 150 čtvrtí a předměstí francouzských měst ovládají radikální islamisté – tedy pravověrní vyznavači islámu! Takové jsou výsledky politiků vítačů a sluníčkářů! Pokud nechcete, abychom dopadli stejně jako Francie či jiné islamizované země západní Evropy, podporujte prosím hnutí SPD. Společně se ubráníme. ;-)

Kromě předměstí Paříže, Lyonu a Marseille, se jedná o několik měst na severu země. Mimo Maubeuge, kde Unie francouzských muslimských demokratů dosáhla ve volbách 40 % a kde „je situace alarmující,“ se jedná o aglomerace Denin nebo průmyslové Roubaix, kde také situace nabývá alarmujících rozměrů. Jsou to ale i oblasti jako v Haute-Savoie nebo v Ainu, dále Annemasse, Bourg-en-Bresse, Oyonnax či Bourgoin-Jallieu na jihovýchodě Francie.

Francie je díky islámu, masové imigraci a sluníčkářům s prezidentem Macronem v čele v rozkladu a směřujeme k úplnému kolapsu. Mění se v totalitní a islamizovaný stát chránící muslimské násilníky a trestající vlastence. Většina Arabů a Afričanů tam žije odděleně od původní populace v no-go zónách, kde je přítomnost bělochů stále méně a méně tolerována. Většina Arabů a Afričanů se nepovažuje za Francouze – ale přitom prohlašují, že jim Francie bude jednou patřit. Na konkrétních příkladech na to upozornil profesor Pařížské univerzity a autor 27 knih o Francii a o Evropě Guy Millière. Muslimští imigranti skandují na ulicích „Smrt Francii“ a rabují.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tomio Okamura byl položen dotaz

Ukrajinští žáci ve školách

Jaké řešení navrhujete? To nemají chodit do školy? To je asi nesmysl, který by se mohl nevyplatit, když tu pak zůstanou a budeme tu mít negramotné lidi, navíc by pak rodiče nemohli ani pracovat, kdyby je museli hlídat a žádali by o dávky…

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zálom (Svobodní): Co když soudruh prezident v Ankaře něco provede?

6:02 Zálom (Svobodní): Co když soudruh prezident v Ankaře něco provede?

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k předběžnému opatření Ústavního soudu.