Okamura (SPD): Je potřeba ukončit naši závislost na EU

03.01.2022 7:29 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k závislosti na EU.

Okamura (SPD): Je potřeba ukončit naši závislost na EU
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda hnutí SPD Tomio Okamura

Je potřeba ukončit naši závislost na EU a podporovat české firmy. Ať klidně zůstanou státy EU naším důležitým ekonomickým partnerem, ale je zároveň nutné diverzifikovat náš export, abychom nebyli závislí pouze na libovůli neomarxistického vedení v Bruselu. České výrobky se dříve dobře prodávaly po celém světě, v Africe, v Jižní Americe, v Asii, v Rusku. Všechny trhy jsme opustili kvůli slabosti našich politiků, kteří se klaní před Západem. A nahradily nás tam svými výrobky právě západní firmy, které tam navíc prodávají produkty jiné kvality než v EU. Takže zatímco my jsme zoufale závislí na EU a vláda Andreje Babiše servilně skáče jak Brusel píská, tak západní státy chytře ve velkém obchodují po celém světě, a tím jsou jejich ekonomiky mnohem stabilnější vůči výkyvům a krizím.

Německo ve velkém obchoduje s Ruskem i Čínou, stejně jako USA, vydělávají vzájemně miliardy, budují pozitivní vztahy, Angela Merkelová navštěvuje Putina v Moskvě, zatímco čeští probruselsky zaprodaní politici z koalice SPOLU, Pirátů či ČSSD kvičí pokaždé, když se nějaký český politik pozitivně zmíní o obchodní spolupráci s Ruskem či Čínou. Vzpomeňte, co předvádí předseda Senátu "Tchajwanec" Miloš Vystrčil z ODS. Kvůli jeho "pár vteřinám slávy" klesly prodeje Škodovek v Číně na nulu. Vystrčil říkal, že nechce počítat groše. Takže teď je místo něj počítá Škodovka.  

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Nemá snad pravdu?

Belgický podnikatel a bývalý lobbista Frédéric Baldan, který kvůli kritice Ursuly von der Leyenové na několik měsíců přišel o přístup ke svým penězům, varuje, že se EU mění v totalitní stát, který chce ovládat veškeré aspekty našich životů. Toho podnikatele nemám, ale také mám dojem, že nás chce EU ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Schrek (ODS): Vláda nás denně zásobuje svými kauzami

10:02 Schrek (ODS): Vláda nás denně zásobuje svými kauzami

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k politice antibabiše.