Okamura (SPD): Máme šanci ve volbách do sněmovny odstavit od koryt politické korupčníky, kteří naši zemi vysávají

09.10.2016 17:16

Nedělní obsáhlé vyjádření k výsledkům voleb a budoucí vizi SPD:

Okamura (SPD): Máme šanci ve volbách do sněmovny  odstavit od koryt politické korupčníky, kteří naši zemi vysávají
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomio Okamura
reklama

Dovolte mi, abych poděkoval Vám všem za Vaši velkou podporu v právě skončených úspěšných krajských volbách. Naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) uspělo čtrnáct měsíců od založení v drtivé většině krajů. Máme naše zastupitele v deseti krajích z celkových třinácti. Je to rekordní výsledek za tak krátkou dobu v celé české politické historii. A nyní budeme na krajské úrovni ze všech sil prosazovat náš politický program. Ať v koalici nebo v opozici. Co mohu slíbit je, že neustoupíme v našich zásadních programových bodech, které jsme Vám slíbili.

Z výsledků voleb je zcela jasné, že hnutí SPD má pevné místo na české politické scéně, jelikož je mnoho uvědomělých občanů po celé České republice, kteří si stejně jako my přejí prosazování přímé demokracie a suverenity České republiky a mají vlastenecké srdce.

Pokud budeme dál pracovat ve stejném tempu - máme reálnou šanci v příštích volbách do Poslanecké sněmovny za rok v říjnu ještě mnohem lepším výsledkem odstavit od koryt politické korupčníky, kteří naši zemi vysávají a zaprodávají už pár desítek let. Máme zcela reálnou šanci prosazovat bezpečnou, prosperující a spravedlivou Českou republiku a postavit se diktátu Evropské unie. Nechceme v České republice ani žádné nezákonné arabské či africké imigranty, kteří přichází z muslimských zemí. Peníze patří našim lidem, ne imigrantům.

Volby do krajů byly první volby v historii našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD). Začínali jsme před rokem na nule v pár lidech – teď je nás v našem hnutí před deset tisíc.

Na samotné volby jsme ve srovnání s ostatními politickými stranami neměli prakticky žádné peníze, takže jsme se pro krajské volby spojili s koaličním partnerem, což u některých našich voličů vzbudilo určité kontroverze. Ale zvládli jsme to společně na výbornou.

Jsme hnutí s celostátním programem, nikoli hnutí regionální a proto jsme tyto volby od počátku vnímali a vnímáme jako další krok k volbám parlamentním, které budou pro prosazování našeho politického programu zcela klíčové.

Podařilo se nám za čtrnáct měsíců vybudovat fungující celostátní strukturu plnou skvělých lidí, která si včera vyzkoušela křest ohněm.

Média nás ignorovala a tvrdě cenzurovala - a pokud o nás kdekoli byla nějaká zmínka tak negativní.

Průzkumné agentury zahlcovaly ve spolupráci s prolhanými médii veřejnost zmanipulovanými průzkumy, aby byla veřejnost oklamána a podvedena. Lidé se však oklamat nenechali.

Je zcela jasné, že když jste bez peněz a nemáte šanci u občanů prezentovat svoji práci a program pak je téměř nemožné uspět. Ale my jsme uspěli rekordním způsobem.

Děkuji také tisícům našich členů, tisícům dalších dobrovolníkům, kteří odvedli skvělou práci.

Děkuji ze srdce všem dobrým lidem, kteří nám dali hlas, protože tento úspěch je úspěchem nás všech.

Vážení přátelé, s pokorou v srdci vám upřímně děkuji já a všichni členové našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) za Vaši podporu v právě skončených úspěšných krajských volbách.

Mluvte prosím také s našimi staršími spoluobčany, se seniory, vysvětlujte jim názory našeho hnutí SPD, protože starší lidé často nemají internet, a bohužel tak věří prolhaným a zmanipulovaným médiím.

Musíme se všichni spojit a netříštit síly a čím více nás bude, tím budeme mít větší sílu prosadit naše myšlenky. Náš cíl je jasný - uspět příští rok ve volbách do Poslanecké sněmovny a společně přímo ovlivnit politiku směrem, kterým si my všichni přejeme. Těším se na spolupráci!

Tomio Okamura

  • SPD
  • Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • místopředseda PS PČR

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Konečná (KSČM): Takhle se zelená politika nedělá

6:32 Konečná (KSČM): Takhle se zelená politika nedělá

K honbě za likvidací klasických spalovacích motorů se připojila už i Velká Británie. Respektive její…