Okamura (SPD): Matteo, jsme s Tebou!

31.07.2020 22:13

Komentář na facebookovém profilu k trestnímu stíhání Mattea Salviniho za to, že loni v srpnu odmítl povolit vylodění migrantů.

Okamura (SPD): Matteo, jsme s Tebou!
Foto: Zuzana Koulová
Popisek: Předseda SPD Tomio Okamura
reklama

Italský exministr vnitra a šéf vlastenecké Ligy Matteo Salvini bude trestně stíhán a hrozí mu 15 lez vězení za to, že ve funkci ministra vnitra bránil Itálii proti invazi nelegálních imigrantů! Horní komora italského parlamentu ho ve čtvrtek zbavila imunity pro trestní stíhání kvůli tomu, že loni v srpnu odmítl povolit vylodění migrantů z "humanitární" lodi Open Arms v italském přístavu. Za to, že bráníte svou vlast, Vás sluníčkáři zavřou do kriminálu. Opravdu zrůdné. Když nemohou Mattea porazit ve volbách, chtějí ho zavřít. To jsou totalitní praktiky! Hnutí SPD stojí za naším přítelem a spojencem Matteem Salvinim. Matteo, jsme s Tebou!

„Jsem hrdý na to, že jsem bránil Itálii: udělal bych to znovu a udělám to znovu, také proto, že pouze teď v červenci je přistání šestkrát větší než ve stejném období před rokem, kdy ve vládě byla Liga. Jdu kupředu, s hlavou vztyčenou a s čistým svědomím, podívám se v klidu svým dětem do očí, protože jsem plnil svou povinnost s odhodláním a zdravým rozumem. Dodržuji článek 52 Ústavy („obrana vlasti je posvátnou povinností občana“) a vzpomínám si na slova Luigiho Einaudi: „Když politika vstoupí do justice, spravedlnost odejde oknem“. Nebojím se, nenechám se zastrašovat a nebudou mě umlčovat: připomínám, že pro všechny poslance, dříve či později, přijde rozsudek voličů.,“ řekl k hlasování Senátu Salvini. Informovala o tom ČTK.

Tomio Okamura

  • SPD
  • Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • místopředseda PS PČR

Sicilská prokuratura viní Mattea z nelegálního zadržování osob, za což mu hrozí až 15 let vězení. Salvini loni v srpnu povolil vylodění stovek migrantů z lodě španělské nevládní organizace Open Arms až po téměř třech týdnech, když to nařídila sicilská prokuratura.

V jiném podobném případu přišel Salvini o imunitu v únoru, soud byl ale kvůli covidu-19 odložen na říjen. Nová sluníčkářská italská vláda otevřela italské přístavy nelegálním imigrantům.

Vidíme, že globalisté chtějí zastrašit vlastence bránící suverenitu svých zemí. Facebook hrozí zrušením stránek, YouTube je už zrušil. Matteo Salvini se zastrašit nedá a hnutí SPD také ne. Vlastenci evropských národů porazili Třetí říši a nedovolí vznik Čtvrté říše.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Premiér Babiš: Teď to budou tři týdny pekla

15:11 Premiér Babiš: Teď to budou tři týdny pekla

Přepis každotýdenního reportu 'Čau lidi' premiéra Andreje Babiše.