Okamura (SPD): Ministryně školství se podílí na rozvratu tradičních hodnot. Prázdné fráze, destrukce, vykořisťování učitelů

19.06.2016 17:16

Odmítám neustálé kroky Ministerstva školství, které rozvrací tradiční kvalitu českého školství. Tato vláda ČSSD, hnutí ANO a KDU-ČSL fakticky likviduje speciální školství, přičemž ministryně školství Valachová spolupracuje s takovými „odborníky“, jako jsou aktivistka Klára Laurenčíková a ombudsmanka Šabatová.

Okamura (SPD): Ministryně školství se podílí na rozvratu tradičních hodnot. Prázdné fráze, destrukce, vykořisťování učitelů
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomio Okamura

Tito lidé zahájili kroky destabilizující činnost v oblasti výchovy a nápravy dětí a mladistvých. Nelze vychovávat děti a mladistvé bez pevného řádu. Absence pevné výchovy a řádu ve spojení s tolerancí a prosazováním tak zvané „svobody“ bez povinnosti povede jen ke zvýšení drzosti a odvahy mladistvých pachatelů trestné činnosti.

Jde o součást ideologického rozvratu tradičních hodnot společnosti, která je cíleně prováděna. Naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) prosazuje snížení věku trestní odpovědnosti na 13 let a zvýšení odpovědnosti rodičů za chování jejich dětí ve škole.

Žádáme posílení právního postavení učitele a jasné zvýšení ohodnocení jejich důležité práce. Za prázdnými frázemi ministerstva školství a vlády probíhá dnes faktická destrukce českého školství a vykořisťování práce českých učitelů.

Tomio Okamura

  • SPD
  • Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • místopředseda PS PČR

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kalousek: Stupidita komunistických režimů je na celém světě stejná

19:05 Kalousek: Stupidita komunistických režimů je na celém světě stejná

Komentář na facebookovém profilu k zákazu Pražákova kvarteta koncertovat v Číně