Okamura (SPD): Nařizované přijímání imigrantů je naprosto nepřijatelné

23.09.2020 17:54

Komentář na facebookovém profilu k návrhu "povinné solidarity" v přijímání migrantů

Okamura (SPD): Nařizované přijímání imigrantů je naprosto nepřijatelné
Foto: repro Youtube, BR
Popisek: Tomio Okamura
reklama

SPD navrhuje zamrazení platů politiků. Babišova vláda hnutí ANO, ČSSD a KSČM zaujala tento týden negativní stanovisko k návrhu zákona SPD na zamrazení platů politiků. Zároveň chce vláda zamrazit platy hasičům, zdravotníkům a policistům. To je pro SPD nepřijatelné. Chceme zamrazit platy politiků a místo toho přidat hasičům, zdravotníkům, policistům a dalším potřebným profesím. Připomenu, že SPD podalo návrh na zamrazení platů politiků v tomto volebním období již podruhé. Před dvěma lety se již tady ve Sněmovně o našem návrhu hlasovalo a poslanci VŠECH ostatních stran náš návrh hlasováním NEPODPOŘILI. Musím se tedy smát tomu, že teď těsně před volbami najednou navrhují zamrazení platů i Piráti a ČSSD, když nedávno sami odmítli podpořit stejný návrh SPD. Doufám, že ten jejich populismus lidé vidí a nenechají se jimi napálit.

A pojďme k druhému tématu. Je to tady. „Přijetí uprchlíků bude možné nařídit. Musíte být solidární“, řekla dnes předsedkyně Evropské komise, tedy nejvyšší představitel Evropské unie, Ursula von der Leyenová při představování nové strategie EU v oblasti migrace. A dodala, že to je „nový začátek unijní migrační politiky“. Evropská unie dnes oficiálně představila nový plán na přerozdělování imigrantů. Nařizované přijímání imigrantů je pro hnutí SPD naprosto nepřijatelné. Plně se naplňují moje slova. Naší odpovědí může být pouze referendum o vystoupení z EU a CZEXIT. To řešení prosazuje SPD. Podpořte nás prosím ve volbách. Jasně se ukazuje, že EU nepomáhá, ale škodí. Čím dříve z ní vystoupíme, tím lépe. Pokud z EU nevystoupíme, EU zničí naši vlast imigranty a islamizací, naši ekonomiku zničí Zeleným údělem a šílenými regulacemi a naše rodiny a společnost zničí genderem a sluníčkářskými šílenostmi.

Anketa

Věříte Romanu Prymulovi?

53%
47%
hlasovalo: 28562 lidí

Předsedkyně Evropské komise dnes řekla, že v případě toho, že nebude fungovat dobrovolnost při přijímání migrantů, má přijít na řadu „povinná solidarita“. V jejím rámci by Evropská komise mohla připsat členské zemi část z počtu migrantů určeného na základě výkonu ekonomiky a velikosti populace! Přístup EU je: "když nebudeš ´dobrovolně´ solidární´, tak tě k tomu donutíme!"

„Není otázkou, zda by se měly členské státy solidárně zapojit a přispívat, ale jak to udělají,“ prohlásila dnes předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyenová, podle níž je návrh novým začátkem unijní migrační politiky.

EU prosazuje politiku cukru a biče. Pokud přijmou státy migranty z přetížených zemí či lidi "zachráněné" na moři, dostanou na každého člověka příspěvek 10 tisíc eur (270 tisíc korun). To jsou ale naše peníze! Ne peníze Bruselu! EU nás chce korumpovat za naše peníze. A té zemi, která odmítne přijímat migranty, bude hrozit soud a pokuta.

Pokud nebudou chtít členské státy takové migranty přijímat, mohou také na své náklady zařídit návrat těch, kteří nemají právo na azyl. Právo na azyl ale bude mít podle současných pravidel v EU většina z nich. Proč to máme zařizovat my? Ať si každý stát hlídá své hranice a svou migrační politiku. My můžeme dobrovolně pomoci někomu chránit hranice, ale odmítám, aby nám někdo něco nařizoval!

Nařizované přijímání imigrantů je pro hnutí SPD naprosto nepřijatelné. Ukazuje se, že EU nepomáhá, ale škodí. Čím dříve z ní vystoupíme, tím lépe. Pokud z EU nevystoupíme, EU zničí naši vlast imigranty a islamizací, naši ekonomiku zničí Zeleným údělem a šílenými regulacemi a naše rodiny a společnost zničí genderem a sluníčkářskými šílenostmi.

Tomio Okamura

  • SPD
  • Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • místopředseda PS PČR

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ministr Prymula: Kontaktů je příliš mnoho a opatření nejsou vždy účinná

18:16 Ministr Prymula: Kontaktů je příliš mnoho a opatření nejsou vždy účinná

Projev na 62. schůzi Poslanecké sněmovny dne 20. 10. 2020 k informacím vlády o nákaze Covid-19