Okamura (SPD): Otřesný výsledek vítací politiky Mutti Merkel a multikulturalismu

12.11.2019 14:04

Komentář na facebookovém profilu k situaci v Německu

Okamura (SPD): Otřesný výsledek vítací politiky Mutti Merkel a multikulturalismu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomio Okamura

Máme tady otřesný výsledek vítací politiky Mutti Merkel a multikulturalismu. Každý třetí Němec bude do roku 2040 přistěhovaleckého původu, uvedl přední německý odborník na migraci, ekonom Herbert Brücker. Ve velkých německých městech bude mít za dvacet let imigrantské kořeny až 70 procent obyvatel! Pokud nechcete, abychom dopadli stejně jako Německo, Británie, Francie, Švédsko či jiné země západní Evropy zničené imigrací, podporujte prosím hnutí SPD.

Podle Brückera bude podíl lidí imigrantského původu vyšší ve větších městech. „Ve městě jako je Frankfurt nad Mohanem bude až 70 procent obyvatel přistěhovaleckého původu. V Berlíně je to už nyní 35 procent. To, co dnes vidíme ve velkých městech, bude v budoucnu normální v celé zemi,“ vysvětluje.

Počet obyvatel se zahraničními kořeny narůstá i ve Velké Británii. Říká to zpráva, kterou v říjnu zveřejnila Migrační observatoř Univerzity v Oxfordu. Lidé narození mimo Británii tvořili v loňském roce přibližně 14 procent britské populace, což je více než 9,3 milionů lidí. V roce 2004 to bylo o čtyři miliony méně. Také v Británii se imigranti shromažďují ve velkých městech – nejvíce přistěhovalců bydlí v Londýně. Konkrétně tam žije 3,3 milion imigrantů, což představuje 37 procent všech obyvatel města.

Hnutí SPD nechce, abychom dopadli stejně jako islamizovaná západní Evropa, kde se mnohdy lidé bojí vyjít na ulici, aby je nepobodali či nezavraždili imigranti. Odmítáme masovou imigraci a požadujeme možnost kontroly našich hranic, aby se sem nemohli dostat nelegální imigranti a teroristi.

Chráníme naši vlast, chráníme české občany, chráníme Vaše rodiny, Vaše děti, Vaše přátele a Váš majetek. Podpořte nás prosím.

Tomio Okamura

  • SPD
  • Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • místopředseda PS PČR

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Primátor Hřib: Bydlení není jen obchodovatelná komodita

6:32 Primátor Hřib: Bydlení není jen obchodovatelná komodita

Komentář na facebookovém profilu k projektu bydlení pro dospívající autisty