Okamura (SPD): Schengen je jednou z příčin migrační krize

19.04.2019 17:46

Komentář na facebookovém profilu k pokračující migrační krizi.

Okamura (SPD): Schengen je jednou z příčin migrační krize
Foto: JK
Popisek: Tomio Okamura

Evropská unie i sluníčkáři se nás snaží ukolébat, že migrační krize je již zažehnána. Opak je pravdou. Rakouský ministr vnitra z naší spřátelené strany FPÖ Herbert Kickl napsal třem členům Evropské komise naléhavý dopis, v němž varuje před další migrační krizí. Na hranicích EU je podle něj připraveno k pochodu do středu Evropy až 70 000 dalších uprchlíků! Pokud chcete zabránit islamizaci naší země i Evropy, volte 24. a 25. května hnutí SPD! Společně s rakouskou FPÖ, Ligou Mattea Salviniho či Marine Le Pen ubráníme Evropu před islamizací a diktátem Bruselu!

Ministr Kickl v dopise uvádí, že na základě informací z různých zdrojů „lze očekávat výrazný nárůst nelegální migrace na východní trase ze Středozemního moře a na Balkáně“. Odvolává se přitom na varování organizace Europol, která předpovídá novou vlnu uprchlíků zejména z Turecka. Ta by dle Kickla přivedla nestabilní Balkán do nové uprchlické krize.

„Už dnes v regionu čekají desetitisíce migrantů, z toho zhruba 5 000 přímo na hranicích EU v Bosně a dalších 5 000 v Srbsku. K tomu se přidává 60 000 žadatelů o azyl v Řecku a 5,6 milionů syrských uprchlíků na Blízkém východě. Ti všichni, pokud okamžitě nepřijmeme důležitá opatření, vykazují jasný potenciál k novému masivnímu migračnímu pohybu,“ napsal Kickl.

Schengen je jednou z příčin migrační krize a zavedl princip kolektivní nezodpovědnosti, kdy jednotlivé státy nechali procházet přes své území imigranty poté, co oni překonali vnější hranice EU, které Řecko a Itálie i agentura Frontex střežily jen velmi laxně. Vnější hráz neexistovala, imigrantská záplava se tedy šířila po Evropě. Pokud nefunguje vnější hráz, musíme mít svou vlastní národní hráz.

Tomio Okamura

  • SPD
  • Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • místopředseda PS PČR

Musíme být připravení chránit své hranice a musíme mít připravenu hráz proti imigrační povodni. Schengenský systém bohužel znamená, že kromě slušných občanů evropských zemí se mohou přes hranice volně pohybovat i zločinci a teroristé, aniž by je kdokoli zkontroloval. SPD podporuje bezvízový styk a volné cestování občanů vyspělých zemí, ale nikoliv občanů rozvojových či muslimských zemí. A současně s hraničními kontrolami, aby byla zajištěna bezpečnost českých občanů a abychom mohli případně zadržet teroristy a zločince na našich hranicích.

Potenciální islámští teroristé jsou jen kousek od našich hranic a někteří se na našem území i pohybovali. Stavět hráz a povodňové zábrany až při povodni, je pozdě. A vidíme, že Německu a západní Evropě jsou v muslimské záplavě minimálně po pás. Brzy to může být po krk a o krk jim půjde. Nesmíme dopustit, aby to, co se děje v západní Evropě, bylo i u nás. První ukázky toho jsme již zaznamenali.

Společně s dalšími vlasteneckými a antiislamistickýmu stranami máme šanci ubránit Evropu, když nás podpoříte. Náš kamarád a italský ministr vnitra Matteo Salvini již ukázal, jak umí zatočit s nelegálními imigranty, nelegální imigraci do Itálie prakticky zastavil. Stejně tak rakouští Svobodní zakazují propagaci politického islámu a zavírají nenávistné mešity. Nejsme v tom sami a máme silné spojence! Pokud nechcete, aby Vám vládli Merkelová, Juncker a Soros, přijďte k REFERENDU o EU a IMIGRACI 24. a 25. května!

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

TOP 09 v Českých Budějovicích vyjadřuje podporu státním zástupcům

22:01 TOP 09 v Českých Budějovicích vyjadřuje podporu státním zástupcům

Prohlášení MO TOP 09 k návrhu obžalovat Andreje Babiše a k následným politickým krokům premiéra a pr…