Okamura (SPD): Skončit musí zlaté časy lidí, parazitujících na sociálním systému

25.11.2019 19:08 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k návrhu zákona na odebrání sociálních dávek

Okamura (SPD): Skončit musí zlaté časy lidí, parazitujících na sociálním systému
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomio Okamura

Hnutí SPD zítra předloží zákon, který odebere sociální dávky těm, kteří je zneužívají. SPD považuje za alarmující situaci se zneužíváním sociálních dávek. Z tohoto důvodu jsme po dlouhodobé přípravě a konzultacích s odborníky připravili novelizaci zákona č. 111/2006 Sb. o pomoci v hmotné nouzi. Náš návrh předpokládá odebrání dávek lidem, kteří páchají přestupky, porušují povinnosti vyplývající ze školského zákona, vyhýbají se práci nebo obchází zákon s účelem získat sociální dávku.

Hnutí SPD důsledně plní svůj program. Zlaté časy lidí parazitujících na sociálním systému musí skončit. Ušetřené peníze je třeba použít na péči o skutečné potřebné, nemocné a zdravotně postižené občany nebo na zvýšení nízkých důchodů lidí, kteří celý život pracovali.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tomio Okamura byl položen dotaz

Příspěvky z EU na ukrajince

JAK JE MOŽNÉ, ŽE ČR NEDOSTÁVÁ Z EU PŘÍSPĚVKY NA UKRAJINCE TAK JAKO ZÁPAD EVROPY NA IMIGRANTY

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Moricová (Piráti): Babiš neumí říct Macinkovi ne

17:03 Moricová (Piráti): Babiš neumí říct Macinkovi ne

Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny 26. června 2026 k reakci ministra Macinky k předběžnému opa…