Okamura (SPD): Z výsledku průzkumu radost nemám. Opět se nastartují špinavé placené antikampaně

29. 12. 2015 5:32

Tomio Okamura komentuje zvýšení své popularity dle průzkumu STEM:

Okamura (SPD): Z výsledku průzkumu radost nemám. Opět se nastartují špinavé placené antikampaně
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda SPD Tomio Okamura

Přestože průzkumům nevěřím a vím, že jsou velmi často účelově zmanipulované, dovolte mi, abych Vám velmi poděkoval za Vaši stálou podporu, jelikož v aktuálním průzkumu agentury STEM mi vyjádřilo důvěru 37% občanů ČR, umístil jsem se na 6.místě mezi všemi politiky, nejvýše ze všech opozičních politiků a dokonce s největším nárustem důvěry mezi všemi politiky. Slibuji, že budu nadále dělat vše pro to, abych Vás nezklamal.

Z výsledku průzkumu ale radost nemám, protože to znamená, že více jak polovina obyvatel ČR stále nevěří, že změny směrem k přímé demokracii, které již více než 15 let prosazuji, jsou cestou, kterou by se měla naše republika ubírat, abychom se co nejvíce ekonomicky, politicky i společensky přiblížili nejvyspělejším státům světa. Je tedy přede mnou ještě velké množství práce, abych přesvědčil své spoluobčany, že jedině skutečná demokracie s přímo osobně, hmotně a trestně odpovědnými a odvolatelnými politiky, kde občané mohou mít poslední slovo v referendu, je návodem na prosperující stát se spokojenými občany.

A bohužel bude mít tento průzkum také jeden velký negativní dopad - opět se nastartují špinavé placené antikampaně proti mojí osobě, za kterými stojí jiné politické strany a zmanipulovaná a prolhaná média. Nevěřte takovým pomluvám a lžím a držme pevně při sobě.

A také se ještě více zpřísní cenzura na moje názory a na názory našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD), jelikož jsme nepohodlní vládnoucím "elitám". Ostatně, například do České televize, která dlouhodobě lže jako když tiskne a manipuluje s veřejným míněním, mě již půl roku schválně nepozvali.

Tomio Okamura

  • SPD
  • Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • místopředseda PS PČR

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Gajdůšková (ČSSD): Bohuslav Sobotka nám bude chybět v klubu i ve sněmovně

17:20 Gajdůšková (ČSSD): Bohuslav Sobotka nám bude chybět v klubu i ve sněmovně

Komentář na facebookovém profilu k odchodu Bohuslava Sobotky z vysoké politiky