Okamura: Z Německa se stává totalitní stát kráčející v totalitních tradicích Třetí říše

02.01.2019 10:23

Komentář na facebookovém profilu k příručce určené vychovatelům a učitelům v německých školkách a předškolních zařízeních

Okamura: Z Německa se stává totalitní stát kráčející v totalitních tradicích Třetí říše
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomio Okamura

V Německu oficiálně vyšla neuvěřitelná příručka určená vychovatelům a učitelům ve školkách a předškolních zařízeních s návodem, jak mají sledovat chování dětí a v jakých případech by měli zpozornět a případně zakročit. S dítětem dle příručky není něco v pořádku, pokud například holčička nosí jen sukně, má upletené copánky a rodiče ji vedou k tomu, aby pomáhala v domácnosti a věnovala se ručním pracím. A když mají chlapci na svůj věk nápadně hodně svalů, může to údajně naznačovat, že jsou vystaveni fyzickému drilu charakteristickému pro rodiny s pravicově radikálním zaměřením. Varovné je prý také, když si rodiče stěžují vychovatelům, že jejich děti jsou během pobytu ve školce vystaveny „genderovým hloupostem“. To prý též svědčí o pravicovém radikalismu.

„Dnešní děti budou patřit zítra k oporám naší demokratické společnosti. Proto je důležité, aby se jejich výchova již odmala nesla v demokratickém duchu,“ uvedla v předmluvě sociálně demokratická ministryně pro otázky rodiny Franziska Giffeyová.

Z Německa už se stává pomalu doslova totalitní stát kráčející v totalitních tradicích Třetí říše. Horší je, že jsou tyto tendence podporovány i politiky a aktivisty v České republice.

Německo zrodilo Marxe, první i druhou světovou válku. Nyní zamořuje Evropu neomarxismem a sluníčkářstvím. Toto má být pro nás vzor té „prozápadní liberální demokracie“… Všechny totalitní režimy odmalička indoktrinovaly děti. Ne, pane Hamáčku, Kalousku, Petře Fialo, Bělobrádku, Bartoši, takovou „liberální demokracii“ u nás nechceme. Tu si strčte Angele do Brusele.

Tomio Okamura

  • SPD
  • Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • místopředseda PS PČR

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kovářová (STAN): Kdo má zájem, aby tento pozměňovací návrh prošel?

15:43 Kovářová (STAN): Kdo má zájem, aby tento pozměňovací návrh prošel?

Projev na 40. schůzi Poslanecké sněmovny 22. ledna 2020 k zákonu o silničním provozu