Okleštěk (ANO): Vzory, jakým je Rapotín, se můžeme chlubit

12.02.2015 15:31 | Zprávy
autor: ANO

Novou budovu obecního úřadu, prosperující firmu BCM a aktivity Svazku obcí Údolí Desné zhlédl v rámci své pracovní cesty na Šumpersko poslanec Ladislav Okleštěk. Průvodcem po regionu se mu stal starosta Rapotína Pavel Žerníček.

Okleštěk (ANO): Vzory, jakým je Rapotín, se můžeme chlubit
Foto: Archiv LO
Popisek: Ladislav Okleštěk

Poslanec Okleštěk si nemohl vynachválit celkový rozkvět lokality. Vedle nové infrastruktury a posílení cestovního ruchu nelze přehlédnout dominantu Rapotína v podobě nového obecního úřadu. Ten byl postaven z finančních zdrojů obce a na konci ledna letošního roku zkolaudován, jeho součástí je i nová knihovna a informační centrum.

„V půlce února mě čeká další cesta regionem, tentokráte s náměstkyní Ministerstva vnitra. Těší mě, že se můžeme pochlubit takovými vzory, jako je Rapotín,“ řekl Ladislav Okleštěk.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Jak chcete docílit zvýšení mezd?

A myslíte, že za nízké mzdy mohou Ukrajinci? Ano, jsou často ochotni dělat za míň, ale ten problém, že máme nízké mzdy je přeci dlouhodobý a rozhodně nevzniknul s příchodem Ukrajinců.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kolovratník (ANO): EET 2.0 přinese férovější podmínky pro všechny

17:03 Kolovratník (ANO): EET 2.0 přinese férovější podmínky pro všechny

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k plánovanému znovuzavedení EET.