Opl (Rozumní): Migranti dorazí ze západu. S hromadou peněz v kapsách. Našich peněz

08.05.2017 17:48

Obludnost a zkáza pro chudé země Evropské unie. Tedy i pro ČR. A to vše za naše peníze, o kterých se polovině obyvatel ani nezdá.

Opl (Rozumní): Migranti dorazí ze západu. S hromadou peněz v kapsách. Našich peněz
Foto: Archiv autora.
Popisek: Pavel Opl.

Že nám Evropská unie otravuje životy již asi "milionem" nesmyslů, je realita. Je nám to sice nepříjemné, ale už jsme si na to "tak-nějak" zvykli. A nejde o život. Tedy zatím.

Ovšem to, co na nás Evropská unie chystá nyní, je o "level" výše. Tady začíná jít do tuhého a bez nadsázky je ve hře naše "bytí a nebytí".

Rodící se, obludný a naprosto vážně míněný plán Evropské unie spočívá v tom, že se direktivně přikáže všem členským zemím vyplácet uprchlíkům na celém území EU jednotná "sociální dávka".

Současně, má dojít k přerozdělení uprchlíků ve výši "spravedlivého" poměru k počtu obyvatel v jednotlivých členských zemí. Tímto se dostáváme k obrovským číslům jako podílu pro naši republiku.

A to "nejlepší" na konec. Výše "dávky" se sice ještě řeší, ale již padají konkrétní částky. Aktuálně se hovoří o výši v přepočtu cca 21.000,- Kč čistého na měsíc a "hlavu" ...

Tato částka je v chudých zemích Evropské unie tak vysoká, že nepochybně dojde k tomu, že se další obrovské množství migrantů ze západních a drahých zemí "zvedne" a půjde za skvělým životem na "levný" východ. Tedy i k nám. A pozor, již nyní jsou takto migranti instruováni a obyvatelé pohraničí zejména s Německem a Rakouskem o tom vědí své.

Pokud se toto skutečně zrealizuje, pak to bude samozřejmě znamenat národní tragédii, protože si všichni dokážeme představit, co by se u nás dělo. Otřesných záběrů, fotografií a očitých svědectví z chování migrantů "na západě" je nepřeberné množství.

A co se oné "sociální" dávky týče ? Tak ta je za nic. Bezpracně získají "na hlavu" z našich daní peníze, které polovina pracujících lidí v naší zemi ani nedostane k výplatě. To je skandální.

A nepochybně to nebude konečná částka. Těm lidem budeme muset zajistit a tedy i zaplatit spoustu dalšího. Ubytování, zdravotní péči, tlumočníky, "integrátory" z neziskovek ....

Je pouze na nás, zda-li umožníme, aby takováto zrůdnost byla v naší zemi zrealizována. 

Převzato z profilu.

Pavel OPL

  • Rozumní
  • Kandidát do Evropského parlamentu
  • mimo zastupitelskou funkci

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Senátor Chlupáč: Nebuďme teoretici, snažme se dostat vždycky k praxi

22:44 Senátor Chlupáč: Nebuďme teoretici, snažme se dostat vždycky k praxi

Projev na 7. schůzi Senátu 20. března 2019 k sdělení Evropské komise – Čistá planeta pro všechny