Otys (TOP 09): Chci stabilizovat členskou základnu

29.03.2015 22:31 | Zprávy

Krajský sněm TOP 09 v KV kraji zvolil svým předsedou Bc. Lukáše Otyse, MBA.

Otys (TOP 09): Chci stabilizovat členskou základnu
Foto: top 09
Popisek: Logo TOP 09

Dne 27. března 2015 proběhl v Chebu sněm TOP 09 Karlovarského kraje. Delegáti krajského sněmu zvolili předsedou krajské organizace Bc. Lukáše Otyse.

Místopředsedy se pak stali Mgr. Hana Janischová, Mgr. Petr Mach, Mgr. Petr Zahradníček. V  předsednictvu krajské organizace ještě usednou další zvolení členové - Karel Henych, Petr Schaller, Petr Los, Jakub Tichý a Pavel Vaculík.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: top09.cz

Zuzana Majerová byl položen dotaz

Narovinu

Je opravdu šance, že pro nás emisní povolenky nebudou vůbec platit, a že za to ani nijak nezaplatíme? Nebo jak to s nimi opravdu je? Prosím buďte upřímná. Děkuji Václav

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Havel (Svobodní): BBC zfalšovala Trumpův projev

14:04 Havel (Svobodní): BBC zfalšovala Trumpův projev

Informace na veřejném facebookovém profilu strany o manipulaci BBC před americkými prezidentskými vo…