Paparega (SZ.cz): Autodrom Most svůj provoz omezí. Lidé si stěžovali

01.08.2015 16:33 | Zprávy
autor: PV

Primátor Mostu jednal s vedením autodromu. Výsledkem jednání je dílčí omezení provozních hodin. Vedení autodromu zve občany na jednání 12. srpna. Společné prohlášení města Mostu a Autodromu Most týkající se jednání primátora Paparegy s předsedou představenstva a. s. Autodrom Most Zajíčkem a gen. ředitelem Voloveckým:

Paparega (SZ.cz): Autodrom Most svůj provoz omezí. Lidé si stěžovali
Foto: archiv primátora
Popisek: Primátor Mostu Jan Paparega (BPP za volební stranu Severočeši Most)

O možnostech omezení provozu autodromu jednal tento týden mostecký primátor Jan Paparega s předsedou představenstva akciové společnosti AUTODROM MOST a.s. Josefem Zajíčkem a generálním ředitelem autodromu Jiřím Voloveckým.  Tématem schůzky byly stížnosti občanů čtvrti Souš na hluk, rozšíření provozních hodin závodní dráhy do 20 hodin a hledání možností, jak tyto negativní vlivy omezit.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

SMS

To takto ,,vyjednáváte“ s každým? Myslíte, že když budete ,,vyjednávat“ tak, jako jste předvedl s prezidentem, že něčeho pozitivního dosáhnete?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dostál (Stačilo!): Proč se imunolog z USA stal "americkým vědcem", zachraňujícím Čechy?

6:03 Dostál (Stačilo!): Proč se imunolog z USA stal "americkým vědcem", zachraňujícím Čechy?

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k americkému biochemikovi českého původu Zdeňku Helo…