Paroubek: Miloš Zeman zmoudřel

16.03.2015 16:07 | Zprávy

Miloš Zeman byl v letech 1993 - 2001 předsedou ČSSD tvrdě bojujícím, on a jeho nejbližší, proti frakcím v sociální demokracii. Účinnost tohoto boje jsem často poznal i na vlastní kůži. Když jsem se snažil o to, aby sociální demokracie měla poněkud jinou nežli „zemanovskou tvář“.

Paroubek: Miloš Zeman zmoudřel
Foto: archiv red, tan
Popisek: Jiří Paroubek

Miloš Zeman opět trpí ztrátou paměti, pokud hovoří o tom, že boj proti frakcionářství byl jenom záležitostí bolševiků, i on chtěl mít ze sociální demokracie monolitní stranu, podporující velkého vůdce.

Je zábavné dnes sledovat, jak tvrdí přesný opak toho, co prováděl v letech 1993-2001 jako předseda sociální demokracie. Jsem rád, že Miloš Zeman konečně dozrál v politika, který hovoří o potřebě fungujících názorových stranických proudů, „chcete-li frakcí“ v sociální demokracii. A měl by se snažit doporučit totéž také hnutí ANO A. Babiše.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Jiří Paroubek - profil

Pohotovost

Co uděláte proto, aby pohotovosti byly lidem dostupné? Obrovský problém vidím i v tom, že když na pohotovost jedete, čekáte tam třeba i půl dne. Je to problém u dospělých a podle mě ještě větší u dětí.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Obrana v demisi rozdává stamiliony bez soutěže

10:04 Vích (SPD): Obrana v demisi rozdává stamiliony bez soutěže

Nákup obrněnců IVECO za více než půl miliardy korun bez výběrového řízení je jen dalším důkazem, že …