Paroubek: Středověký dech poslankyně Nytrové

15.07.2016 19:44 | Zprávy
autor: PV

Do dnešního dne jsem nikdy neslyšel o poslankyni ČSSD Nytrové. Asi je to tak i lepší. Nevím, co kdy udělala dobrého ani zlého a myslím si, že v této její průměrnosti, ba podprůměrnosti, nerezavějícího šroubečku v mašinérii ČSSD by zřejmě vydržela až do konce volebního období. Tak, aby získala nominaci na další a pak ještě další volební období a své hezké materiální zabezpečení.

Paroubek: Středověký dech poslankyně Nytrové
Foto: archiv red, tan
Popisek: Jiří Paroubek

Paní poslankyně však teď o sobě, naštěstí či naneštěstí, vykvákla něco, co ji charakterizuje nadmíru jasně. Její bezprecedentní útok na homosexuály, gaye a lesby, nemá v posledních šestadvaceti letech v české politice obdoby.

Dokonce ani komunisté za bývalého režimu již nekriminalizovali homosexualitu, jak by to zřejmě s chutí učinila paní poslankyně. Nevyjádřila se tak sice explicitně, ale implicitně je to jasné. Pokud podle ní mají mít homosexuální páry jako hlavní motiv adopce dětí jejich zneužívání, je to neslýchaná hloupost a pověra srovnatelná snad jen s pověrou o používání krve křesťanských panen při výrobě židovských macesů. Tato středověká pověra, v době hilsneriády tak populární v českém národě, je již po těch čtyřech, pěti generacích zapomenuta. A je to, pro duševní zdraví národa, dobře.

Paní poslankyně reformně socialistické strany, strany patřící k nejsilnějšímu demokratickému politickému hnutí světa v rámci Socialistické internacionály, je opravdovou představitelkou středověkého tmářství. A blábolí v rozporu se všemi programovými dokumenty internacionály i strany evropských socialistů vyzdvihujících rozvoj individuálních lidských práv…

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Jiří Mašek byl položen dotaz

Prezident

V čem myslíte, že je omezována kontrola prezidenta? Kdo a jak vůbec může kontrolovat prezidenta? A myslíte, že se Zeman nebo Pavel povyšují nad soudy? To podle mě ne, nad ostatní politiky to ano, ale asi se to fakt dalo čekat. Hodně se teď taky mluví o tom, že jde ústavní soud na ruku prezidentovi, ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Grolich (KDU-ČSL): Regionální veřejnoprávní média jsou pro jižní Moravu nenahraditelná

19:11 Grolich (KDU-ČSL): Regionální veřejnoprávní média jsou pro jižní Moravu nenahraditelná

Hejtman Jan Grolich iniciuje petici za zachování regionálního vysílání České televize a Českého rozh…