Paroubek: V. Bartuška opět okouzluje svými názory

29.04.2015 13:40

Známý protofašista Bartuška, proslulý svými výroky schvalujícími vraždění těch ukrajinských občanů, kteří mají na řešení ukrajinské krize jiný názor než nacionalistické bojůvky, kyjevská vláda a pan Bartuška, opět zaperlil.

Paroubek: V. Bartuška opět okouzluje svými názory
Foto: archiv red, tan
Popisek: Jiří Paroubek

Tento zvláštní velvyslanec České republiky pro otázky energetické bezpečnosti, který měl být ministrem zahraničí za své fašistické výroky už několik dní odvolán, se dožaduje, aby byl Gazprom za údajné porušování pravidel potrestán a opustil evropský trh.

Pan Bartuška by měl především specifikovat, v čem spočívá to, že Gazprom nedodržuje pravidla. To se buď neobtěžoval říci, anebo nás s tím média pozapomněla seznámit. Věřím, že nedodržování pravidel i podle pana Bartušky znamená něco více, než že je Gazprom velmi silnou ruskou firmou…

V každém případě by měl pan Bartuška své extremistické názory sdělovat nikoli jako státní úředník placený z daní občanů, tedy i z mých daní, ale jak soukromá osoba. A to co nejrychleji…

Jiří Paroubek

Ing. Jiří Paroubek

  • Nenarodili jsme se sami pro sebe, ale proto, abychom sloužili své vlasti. ( Jindřich IV.)

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Stručné informace týkající se tohoto konfliktu aktualizované ČTK několikrát do hodiny naleznete na této stránce. Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

autor: Jiří Paroubek - profil

Ing. Miloš Zeman byl položen dotaz

420 milionů - na co?

Dobrý den, na co potřebujete takový rozpočet, když už téměř ani necestujete, navíc je tu krize? Nezasloužili by si peníze spíš lidi než pár vyvolených?Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Bez solárů nové budovy nebudou. Další plán EU proti Putinovi. Opět šlo přes TOP 09

22:22 Bez solárů nové budovy nebudou. Další plán EU proti Putinovi. Opět šlo přes TOP 09

Evropská komise dnes představila plán zvaný REPowerEU, který je reakcí na těžkosti a narušení globál…