Pastuchová (ANO): V sociální oblasti má Česká republika stále co dohánět

17.10.2019 7:32 | Zprávy
autor: PV

Poslankyně za Liberecký kraj Jana Pastuchová (ANO) se stala předsedkyní Výboru pro sociální politiku Parlamentu ČR. Ve funkci ji potvrdila poslanecká sněmovna.

Pastuchová (ANO): V sociální oblasti má Česká republika stále co dohánět
Foto: archiv poslankyně
Popisek: poslankyně Mgr. Jana Pastuchová (ANO)

V sociální oblasti má Česká republika stále co dohánět. Ráda bych se zaměřila na několik témat, mezi která například patří rodinná politika a fungování lékařské posudkové služby. Do konce roku bychom měli také řešit novelu zákona o sociálních službách a zákon o zálohovaném výživném. Práce tedy budeme mít opravdu hodně.

Za velikou výzvu považuji spolupráci s Ministerstvem práce a sociálních věcí ČR. S paní ministryní Maláčovou se v mnoha názorech rozcházíme. Věřím však, že se nám vždy podaří najít nějaký kompromis a výbor bude pro ministerstvo partnerem, nikoliv protivníkem. Cíl máme přeci stejný.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Peníze

Milá paní Kateřino, Můžete nám objasnit odkud berou peníze ,,milión chvilek"a kdo platí ten sjezd německých pamětníků??

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Levice: Přidejte se k nám v boji za práva chronicky nemocných

22:34 Levice: Přidejte se k nám v boji za práva chronicky nemocných

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k chronicky nemocným.