Patrioti: Občané řekli svými podpisy jasné NE

24.02.2016 14:02

Dnes 24.2.2016 od 8:00 pražská organizace Patrioti ČR a Patrioti Jižního Města zahájila sběr podpisů pod petici "Jsme proti odtržení Prahy 11 (Jižního Města) od hl. města Prahy".

Patrioti: Občané řekli svými podpisy jasné NE
Foto: patrioticr.cz
Popisek: Patrioti ČR - logo

Občané svými podpisy řekli jasné NE plánu radnice této městské části pod vedením starosty Štylera na odtržení Jižňáku od Prahy. Od ranních hodin organizují Patrioti podpisové akce v ulicích Prahy 11 s cílem dotázat se občanů na jejich názor. Jeden petiční stánek ve složení Jiří Vítek, Robert Vašíček, Květuše Mentová a dalších členů byl umístěn u vchodu stanice metra Háje, kde za pouhé tři hodiny podepsalo tuto petici 210 občanů, kteří jednoznačně odmítají snahu odtrhnout Prahu 11 od hlavního města Prahy.

"Na rozdíl od pana starosty Štylera a celého vedení Prahy 11 nás Patrioty zajímá názor lidí, kteří zde žijí, je pro nás přirozené znát názor našich spoluobčanů na tak závažný krok, jakým je odtržení Prahy 11 od Prahy. Je evidentní, že lidé si tento krok nepřejí, " řekl předseda Patriotů Jiří Vítek. Patrioti budou i v dalších dnech organizovat petiční stánky v ulicích Prahy 11, zde se mohou Pražané svobodně vyjádřit a případně připojit k těm, kteří již svůj nesouhlas projevili.

Z dnešního setkání s občany je patrný zájem lidí o aktuální dění, které se týká také jejich domovů, jasný nesouhlas našich spoluobčanů ukazuje, jak moc je vedení radnice v čele s panem starostou Štylerem odtrženo od reality. Nebo snad vedení radnice ignoruje veřejné mínění záměrně? Proto říkáme i my Patrioti: ,,Nechceme odtrhnout Jižňák od Prahy. Odtrhněme raději starostu Štylera od Jižňáku!"

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Schwarzenberg (TOP 09): Je mi teď pana Hamáčka líto

22:02 Schwarzenberg (TOP 09): Je mi teď pana Hamáčka líto

Komentář na facebookovém profilu k politické situaci ve vládě