Pekarová Adamová (TOP 09): Jde jen o zajištění stability a navrácení důvěry

17.10.2021 20:26 | Ze sítí

Komentář na facebookovém profilu k informacím o zdravotním stavu prezidenta Zemana

Pekarová Adamová (TOP 09): Jde jen o zajištění stability a navrácení důvěry
Foto: Hans Štembera
Popisek: Místopředsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová

Spekulace o zdravotním stavu prezidenta posilují nová a nová podezření. Přitom by celé tohle nedůstojné divadlo, které mají v režii hradní úředníci bez bezpečnostní prověrky a s vazbami na Ruskou federaci, mohlo okamžitě skončit.

My přece nemusíme znát přesný zdravotní stav Miloše Zemana. Stačilo by, kdyby prezident svolil a lékařská autorita sdělila veřejnosti prognózu, zda a kdy bude prezident opět schopen vykonávat svou funkci.

Nikdo tím nesleduje nic zlého, stejně tak se nesnaží získat politické body. Jde jen o zajištění stability a navrácení základní důvěry v to, že za prezidenta v současné době například nejedná někdo jiný. Je podle vás takový požadavek oprávněný?

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Trikolora: Před zákonem jsme si všichni rovni

4:33 Trikolora: Před zákonem jsme si všichni rovni

Komentář na facebookovém profilu ke zprávě, že do sněmovny dorazil kompletní spis ke kauze Čapí hníz…