Pernica (KSČM): Komunální volby jsou za námi

10.10.2018 4:34 | Zprávy
autor: PV

Musíme nadále řešit reálné starosti a potřeby občanů.

Pernica (KSČM): Komunální volby jsou za námi
Foto: KSČM
Popisek: Emil Pernica

Každý z nás měl možnost rozhodnout se podle svého pečlivého uvážení, zdali ti, kterým jsme dali svou důvěru budou pracovat podle našich představ. Jestli to tak bude je velkým otazníkem. Vznikají nové koalice, kde často vidíme staronové tváře a nezbývá než konstatovat, že mnozí z nás jsou zklamáni z výsledků těchto voleb a to jak komunálních tak senátních.

Zodpovědnost bychom měli hledat především sami u sebe. Sáhnout si do svědomí, zdali jsme udělali vše, co bylo v našich silách, abychom dosáhli kýženého výsledku. Komunální volby nelze dělat posledních pár dnů. Právě zde bychom se měli snažit o soustavnou práci, tak aby občané mohli ocenit naši snahu a zhodnotit po celé minulé volební období, jakých jsme dosáhli úspěchů. Tyto volby jsme si v obcích a městech řídili sami a nelze tedy z jejich výsledků obviňovat pouze vedení.

Doba se změnila. Někteří z našich voličů zestárli, přibyli mladí lidé i lidé středního věku, které rozhodně nezajímá pouze nostalgie a vzpomínání minulosti. Mnohdy jsme si málo uvědomili, že lidé žijí současností, mají reální starosti a potřeby.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Radek Koten byl položen dotaz

Lékaři

Já si lékařů vážím a nemají to snadné. Už samotné studium a ta zodpovědnost. Na druhou stranu dost jistě vlivem médií sledujeme případy, kdy došlo k nějakému pochybení na straně lékařů. Je tak na jejich nahrávání opravdu něco tak špatného a nepochopitelného? Já teda mám s lékaři dobrou zkušenost, al...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zálom (Svobodní): Co když soudruh prezident v Ankaře něco provede?

6:02 Zálom (Svobodní): Co když soudruh prezident v Ankaře něco provede?

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k předběžnému opatření Ústavního soudu.