Petříček (ČSSD): Projekt Port 7 nesmí být jen kancelářské centrum

01.06.2017 9:40 | Zprávy
autor: PV

Proti záměru vybudovat na nábřeží za Nádražím Holešovice další administrativní komplex se dnes postavila ČSSD na Praze 7.

Petříček (ČSSD): Projekt Port 7 nesmí být jen kancelářské centrum
Foto: CSSD.cz
Popisek: Logo ČSSD

„Požadujeme, aby připravovaný projekt Port 7 respektoval charakter Holešovic a rozhodně neobsahoval 90% kanceláří, ale také byty. Těch se nejenom na Praze 7 nedostává a jejich cena raketově roste, propojení projektu s občanskou vybaveností a byty je proto nutné,“ řekl člen ČSSD Praha 7 a náměstek ministryně práce a sociálních věcí Tomáš Petříček.

Podle předsedy ČSSD na Praze 7 Daniela Štěpána je především nezbytné, aby celý unikátní prostor na břehu Vltavy sloužil zejména jako obytný a administrativně společenský areál. „Nechceme, aby se úderem 18 hodiny celá oblast vylidnila, ale naopak aby pulzovala i během večera. Pro občany Holešovic to bude rozhodně přínosné využití zmíněného území,“ doplnil Daniel Štěpán.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Co by měl Babiš udělat, abyste byli spokojení?

Mě to přijde tak, že ať by udělal cokoliv, tak stejně budete mít nějaký problém. A kdyby bylo ANO bez Babiše, tak byste se na něj dívali jinak a třeba s ním i spolupracovali? Děkuji za odpověď. Jana

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Wasserbauer (Motoristé): Tak fungují média. Nemůžou si přece psát své pravdy a výroky

10:17 Wasserbauer (Motoristé): Tak fungují média. Nemůžou si přece psát své pravdy a výroky

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k práci médií.