Pieter (SLK): Opět se potvrdilo, že členové SLK jsou ve svém rozhodování jednotní

05.03.2015 8:23

Starostové pro Liberecký kraj zvolili kandidáta do senátních voleb

Pieter (SLK): Opět se potvrdilo, že členové SLK jsou ve svém rozhodování jednotní
Foto: Starostové pro Liberecký kraj
Popisek: Starostové pro Liberecký kraj

Na podzim 2016 se budou kromě krajských voleb konat i volby do třetiny Senátu PČR. Na včerejším sněmu SLK účastníci projednávali, kdo bude kandidovat ve volebním obvodu č. 34 – Liberec. „Jsem velmi rád, že se opět potvrdilo, že členové SLK jsou ve svém rozhodování jednotní – Michael Canov byl navržen jako jediný kandidát z našich řad a v tajné volbě získal 93,5 % hlasů“, řekl Marek Pieter, předseda SLK a náměstek hejtmana.

Michael Canov je jedním ze zakládajících členů SLK a taktéž jeho prvním místopředsedou, dále dlouholetým starostou Chrastavy a navíc stále aktivním pedagogem. Jako hlavní cíle v případě svého zvolení senátorem by rád využil možnost pracovat na kvalitní přípravě zákonů a snahu podporovat návrhy organizací zastupující obce (SMO či SMS). Dále by chtěl podporovat města a obce, ale i různé organizace ve volebním okrsku (a také Libereckého kraje jako instituce) při jednáních se státními institucemi. Taktéž podporovat rozvoj výstavby dopravní sítě a rozvoj školství na úrovni přípravy strategických dokumentů, pokud se k nim Senát bude vyjadřovat.

„Takto silná podpora od kolegů mě velmi těší, samozřejmě bych se rád v roce 2016 připojil k historicky prvnímu senátorovi za SLK panu Jiřímu Voseckému, který byl v loňském roce zvolen za volební obvod Česká Lípa a doufám, že minimálně zopakuji jeho skvělý výsledek ve volbách“, doplňuje Michael Canov.

reklama

autor: Starostové pro Liberecký kraj

nálepkování

Čemu pozitivnímu podle vás přispívá to věčné nálepkování? Vaše vláda a Vy nevyjímaje, dost často nálepkuje demostranty. Proč? Co tím získáváte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Prokop (ANO): Pražská koalice sestavená na vládním půdorysu Pražanům žádné výhody nepřináší

23:02 Prokop (ANO): Pražská koalice sestavená na vládním půdorysu Pražanům žádné výhody nepřináší

Mimořádná pražská rada dnes měla na programu jediný materiál k nákupu budovy pošty v ulici Na Strži …