Piráti: Za Maděru na maděru!

06.01.2014 8:59

Ve Zlínském kraji v současných dnech vrcholí volební kampaň před mimořádnými senátními volbami. Piráti si na její závěr přichystali velký výjezd dobrovolníků z celé republiky, které v kontaktní kampani vedl osobně předseda Pirátů Ivan Bartoš.

Piráti: Za Maděru na maděru!
Foto: Daniela Černá
Popisek: Vlevo místopředseda strany Mikuláš Ferjenčík a vpravo předseda Ivan Bartoš
reklama

Za Piráty kandiduje Luděk Maděra, známý informační aktivista, který s Piráty dlouhodobě spolupracuje. Luděk Maděra si svým čestným a odvážným přístupem získal důvěru Pirátů stejně jako senátor Libor Michálek. Piráti jsou přesvědčeni, že ke zlepšení politické kultury pomůže především přítomnost slušných lidí v politice, kteří se nebojí ozvat, když se stanou svědky korupčního nebo netransparentního jednání. Luděk Maděra svým dlouholetým bojem za zprůhlednění účetnictví zlínského magistrátu prokázel, že transparenci státní správy bere velmi vážně.

Pirátská kampaň se tradičně nesla v přátelském a otevřeném duchu, její závěr byl intenzivní a zahrnoval návštěvy hospod ve volebních okrscích, diskuze s voliči, hudební vystoupení a několik dalších překvapení. Kampaň pokračovala ve stylu předvolební kampaně do Poslanecké sněmovny „Každá doba měla své Piráty“, která má vyvolat asociace s osobnostmi české historie a připomenout, že v každé historické epoše existovali lidé, kteří se nebáli navrhovat a prosazovat nová řešení.

„Piráti jdou do těchto voleb hrdě a s nadšením, jsme rádi za každou příležitost, jak veřejnosti představit náš politický program. Luděk Maděra je navíc silná osobnost, která se ve Zlínském kraji dost angažovala, proto se neoficiálním heslem zlínské kampaně stalo „Za Maděru na maděru!“. Díky dobrovolné organizaci práce uvnitř Pirátské strany budeme mít opět velmi nízké náklady na celou kampaň. Tímto způsobem bychom rádi ukázali, že politiku je možné dělat i bez bohatých sponzorů a vlivných mediálních magnátů,“ popisuje kampaň ve Zlínském kraji Adam Skořepa, vedoucí mediálního odboru.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Česká pirátská strana
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pojezný (KSČM): Návrh je považován za degradaci profese učitele

16:39 Pojezný (KSČM): Návrh je považován za degradaci profese učitele

Projev na 79. schůzi Poslanecké sněmovny 22. ledna 2021 k zákonu o pedagogických pracovnících