Poc (ČSSD): Testy jaderných elektráren budou třífázové

12.05.2011 20:03 | Zprávy
autor: Pavelpoc.cz

Zátěžové testy jaderných elektráren v Evropské unii, které jsou reakcí na nedávné události v japonské Fukušimě, budou třífázové.Zátěžové testy jaderných elektráren v Evropské unii, které jsou reakcí na nedávné události v japonské Fukušimě, budou třífázové.

Poc (ČSSD): Testy jaderných elektráren budou třífázové

Zaregistruj se a vyhraj. Více informací zde

Poslancům Evropského parlamentu to potvrdil eurokomisař pro energetiku Günther Oettinger.

"V první fázi prověří zařízení jeho vlastní management podle svých standardů a doporučení Komise. Ve druhé fázi provede kontrolu příslušný regulační úřad členského státu, v případě České republiky Státní úřad pro jadernou bezpečnost. Ve třetí potom nadnárodní agentura, ovšem s povolením národního státu," popisuje záměr český poslanec Evropského parlamentu Pavel Poc.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Zuzana Majerová byl položen dotaz

Co přesně od Macinky očekáváte?

On se přeci už nějak rozhodl k iniciativě PUR L přistoupil. Není žádost o vysvětlení jen laciné gesto, které vlastně nic nezmění? Proč vůbec jste v této vládě, když hlavně co se týká obrany a bezpečnosti tak nenaplňujete vůbec vaše předvolební sliby?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Ankara ukázala, jak daleko mají mediální scénáře k realitě

9:15 Vích (SPD): Ankara ukázala, jak daleko mají mediální scénáře k realitě

Článek 3 Washingtonské smlouvy musí být základem české obranné politiky.