Podubecká (Pro Prahu): Miluji Prahu 6

05.09.2014 13:33 | Zprávy

Kandidátka na starostku městské části Praha 6 za hnutí Pro Prahu Ing. Hana Podubecká není v politice žádný nováček. Již osm let působí v této městské části jako zastupitelka. Před časem zvažovala, že z komunální politiky odejde. Nestalo se tak. Proč?

Podubecká (Pro Prahu): Miluji Prahu 6
Foto: PRO PRAHU
Popisek: PRO PRAHU

Od roku 1999 působila Hana Podubecká jako odborník v několika komisích městské části. Nyní je členkou několika komisí Rady městské části, věnuje se dlouhodobě problematice pronájmů nebytových prostor a pronájmu bytů pro sociálně potřebné rodiny a občany na území Prahy 6. V letošním roce přijala nabídku politického hnutí Pro Prahu, aby vedla kandidátku tohoto hnutí v městské části Praha 6. Motto hnutí „Milujeme Prahu“ vyjadřuje i její vztah k hlavnímu městu a Praze 6. Proto je namístě otázka:

Proč jste se rozhodla kandidovat za hnutí Pro Prahu?

Já jsem dlouho zvažovala úplný odchod z radnice a z komunální politiky. Pak jsem úplně náhodou přišla do kontaktu s několika starosty, kteří založili toto hnutí. Byla jsem pozvána na jejich výbor, a když jsem viděla tolik nadšených lidí plných entuziasmu, chuti něco změnit, napravit, a to neuvěřitelné nasazení, tak mě to úplně ohromilo a nabídku jsem přijala.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PRO PRAHU

GD

Když se tak navážíte do Knotka, zkusil jste sám něco udělat, abyste změnil green deal? Podle mě se tak či tak musí ozvat většina, aby byla šance něco změnit, i když se obávám, že EK stejně nic měnit nehodlá a je zatvrzelá ve svém ekošílenství a vůbec žije zřejmě v jiném vesmíru. Co vy na to?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Latýn (SPD): Také jsem hrál v kapele, kde byly rozdílné názory

21:19 Latýn (SPD): Také jsem hrál v kapele, kde byly rozdílné názory

Boris Latýn, předseda jihomoravské krajské organizace SPD, ke kauze kandidatury Oto Klempíře a rozch…