Pojezný (SPD): Fialovo kňučící ráno

02.09.2019 14:32

Stíhání Babiše zastaveno, lynč nevyšel, milion chvilek pro demokracii roní milion slz a hlavní politické téma je v tahu.

Pojezný (SPD): Fialovo kňučící ráno
Foto: PSP
Popisek: Vítězslav Pojezný

Pan předseda Fiala kňučí jako pes, kterému někdo vzal hračku, a říká "velká část společnosti neuvěří, že by takovéto rozhodnutí padlo i v případě řadového občana". Musím s vámi souhlasit, pane předsedo, ale to občané vědí už od kauzy PromoPro (ODS), Altner (ČSSD), Rop Jihozápad (ODS, ČSSD), Opencard (ODS) Mostecká uhelná (tam jsou namočeni snad všichni) atd. atd. Nepláče samosebou jen pan Fiala, ale celý Demoblok, a nejvíc asi Milion chvilek, které roní milion slz pro demokracii.

Cirkus Babiš a jeho čapák je zřejmě u konce, a tak si bude muset spousta lidí i stran najít jiné téma - předpokládám, že to celé hodí na krk Marii Benešové (to už pan Fiala naznačil), a tu milionový dav i naše super média budou vláčet bahnem, dokud ji neupálí jako čarodějnici. Jisté je, že pan Babiš má talent na průšvihy, a tak tahle partička demokratů jistě brzy něco zase vyšťourá, ČT to zdramatizuje, aby mohl Milion chvilek opět vytáhnout na nějakou fakt demokratickou demošku, no a karavana potáhne dál.

Nemám, přátelé, nic proti sesazení Babiše, ale chtělo by to dokázat prací pro občany, dobrým a čitelným programem, a hlavně osobnostmi, které bojují za rozvoj a bezpečnost ČR. 

(převzato z Profilu)

Vítězslav Pojezný

  • SPD
  • Předseda Oblastního klubu SPD Praha 5
  • mimo zastupitelskou funkci

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Velkomeziříčská ODS má nového předsedu

5:36 Velkomeziříčská ODS má nového předsedu

Poté co v srpnu Radovan Necid vyhrál výběrové řízení a stal se ředitelem Krajské správy údržby silni…