Pokorná Jermanová (ANO): Hejtmanka Pecková ráda pózuje před sídlem svého úřadu, dál nevidí

04.04.2023 18:02 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k jednání hejtmanky Petry Peckové, která se nechala vyfotografovat na opravené křižovatce na invalidním vozíku.

Pokorná Jermanová (ANO): Hejtmanka Pecková ráda pózuje před sídlem svého úřadu, dál nevidí
Foto: Středočeský inovační centrum
Popisek: Jaroslava Pokorná Jermanová

Pod dozorem policie otevírat jednu dílčí opravenou křižovatku uprostřed Prahy!? Ve středních Čechách na rekonstrukci zoufale čekají stovky kilometrů silnic a tisíce křižovatek.

Hejtmanka Petra Pecková ovšem raději pózuje před sídlem svého úřadu, dál už ona ani její stafáž nevidí. A jen pro upřesnění, opravit křižovatku a přechody pro chodce už nejde jinak, než s ohledem na hendikepované občany. Děkovat za to je asi stejné jako děkovat Praze, že do ní smí Středočeši vstoupit.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Jak jste se dostal k utajovaným informacím?

Proč to nechcete prozradit? Nebo o ničem nevíte a zase jste lhal? A budete žádat o vyšší prověrku? Myslíte, že máte šanci ji vůbec dostat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hřib (Piráti): My si veřejnoprávní média vzít tedy nenecháme

22:31 Hřib (Piráti): My si veřejnoprávní média vzít tedy nenecháme

Projev na 15. schůzi Poslanecké sněmovny 16. dubna 2026 k práci vlády ČR.