Polčák (STAN): 45 milionů pro obce zasažené tornádem

10.09.2021 14:36 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu ke sbírce na obce stižené tornádem.

Polčák (STAN): 45 milionů pro obce zasažené tornádem
Foto: JoK
Popisek: Stanislav Polčák

Zástupcům obcí, které v červnu zasáhlo tornádo, jsme právě symbolicky předali transparentní účty, na které v rámci akce Sdružení místních samospráv České republiky „Obec pomáhá obci“ přispěly samosprávy z celé republiky částkou přesahující 45 milionů korun. Darující obce projevily mimořádnou solidaritu a sounáležitost. Děkujeme!

Díky spolupráci s Českou spořitelnou, jsme dokázali koncipovat pomoc tak, aby byla pro dárce i příjemce administrativně co nejjednodušší. Protože jsme přesvědčení, že starostové ví nejlépe, co jejich obce potřebují, není finanční pomoc účelově ani časově nijak vázaná. Obce samy určí, jak peníze využijí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Jak vy osobně vlastně hodnotíte zpravodajství ČT?

Přijde vám nezávislé a vyvážené? Já když občas sleduji nějakou politickou debatu, tak mi přijde, že dávají větší prostor stranám bývalé vlády a ostatní politiky nenechají mnohdy ani domluvit nebo jim skáčou do řeči. Třeba na CNN se to neděje. Někdy si říkám, proč se debat na ČT vůbec účastníte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): EU opět mimo hru. O míru na Ukrajině se jedná bez Bruselu.

10:04 Vích (SPD): EU opět mimo hru. O míru na Ukrajině se jedná bez Bruselu.

Třídenní Mnichovská bezpečnostní konference přinesla tradiční přehlídku velkých slov, varování a pol…