Poslanec Velebný (ČSSD) se setkal s dobrovolnými hasiči Jánských Koupelí

23. 8. 2016 13:26

Poslanec Ladislav Velebný a plukovník František Vavera z Generálního ředitelství Hasičského záchranného sboru ČR navštívili Ústřední hasičskou školu v Jánských Koupelích. Setkali se tam se zástupci dobrovolných hasičů Moravskoslezského kraje.

Poslanec Velebný (ČSSD) se setkal s dobrovolnými hasiči Jánských Koupelí
Foto: Archiv Ladislava Velebného
Popisek: Ladislav Velebný
reklama

Do Moravskoslezského kraje zavítal plukovník František Vavera z Generálního ředitelství Hasičského záchranného sboru ČR. V pátek 19. srpna 2016 společně s poslancem Parlamentu ČR Ladislavem Velebným navštívili Ústřední hasičskou školu Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska v Jánských Koupelích na Opavsku. Významná návštěva se uskutečnila u příležitosti probíhajícího Mezinárodního táboru mladých hasičů v Moravskoslezském kraji.

Poslanec Velebný a plukovník Vavera se v Jánských Koupelích setkali se zástupci dobrovolných hasičů Moravskoslezského kraje, především se starosty hasičů jednotlivých okrsků. Zabývali se technickým vybavením hasičů a financováním na další léta. „Jsem velmi rád, že se podobná setkání konají a měli jsme možnost toto zorganizovat. Je důležité podporovat dobrovolné hasiče, kteří nám každodenně zachraňují naše životy a majetky,“ v závěru dodal poslanec Ladislav Velebný.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Maříková (SPD): Protesty v Praze proti násilí v USA. A co takhle...

22:01 Maříková (SPD): Protesty v Praze proti násilí v USA. A co takhle...

Komentář na facebookovém profilu k dnešní demonstraci v Praze