Poslanec Velebný ustanovil Klub seniorů ČSSD na Bruntálsku

03.06.2015 12:35

Poslanec Ladislav Velebný se v pondělí 1. června 2015 setkal se sociálně-demokratickými seniory. Společně tak ustanovili Klub seniorů ČSSD na Bruntálsku.

Poslanec Velebný ustanovil Klub seniorů ČSSD na Bruntálsku
Foto: ČSSD
Popisek: Poslanec Ladislav Velebný

V Kongresovém sále na ulici Dr. E. Beneše v Bruntále, kde v budově sídlí i Okresní výkonný výbor (OVV) České strany sociálně demokratické (ČSSD) Bruntál a Regionální poslanecká kancelář poslance Parlamentu ČR Ladislava Velebného, se v pondělí 1. června 2015 od 15 hodin setkali sociálně-demokratičtí senioři.
Jednání vedl předseda OVV ČSSD Bruntál a poslanec Parlamentu ČR Ladislav Velebný, který společně s ostatními ustanovil Klub seniorů ČSSD na Bruntálsku. O funkci volební komise se postaral statutární místopředseda OVV ČSSD Bruntál a zastupitel Moravskoslezského kraje Jaroslav Kala.

Nově vzniklý Klub seniorů ČSSD na Bruntálsku povede ve funkci předsedy Jan Dohnal, statutárním místopředsedou se stal Ladislav Haleš. Ve výboru budou dále zasedat Jiřina Pavlásková, Marie Dreschlerová a Jitka Sedláčková.

Na Bruntálsku vedle Klubu seniorů ČSSD pracuje i Místní klub Mladých sociálních demokratů Bruntálsko v čele s předsedou Radkem Vráblíkem a Sociálně demokratické ženy v čele s předsedkyní Marií Velebnou.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Petráš (BOS): Dvě výročí

22:44 Petráš (BOS): Dvě výročí

Před několika dny proběhla v našich médiích připomínka dvou výročí. Prvním bylo dvacet let od našeho…