Pospíšil (TOP 09): Prague Visitor Pass ve zkušebním provozu ve Středočeském kraji

10.09.2024 13:09 | Monitoring
autor: PV

Hlavní město a Středočeský kraj uzavřou smlouvu o zkušebním provozu projektu pražské turistické karty Prague Visitor Pass. V pilotní fázi bude možné kartu využít pro návštěvu památek v Kutné Hoře, pokud se spolupráce osvědčí, bude její působnost rozšířena i do dalších míst.

Pospíšil (TOP 09): Prague Visitor Pass ve zkušebním provozu ve Středočeském kraji
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří Pospíšil

Kartu budou moci lidé využít jako vstupenku do turisticky významných objektů jako jsou muzea, galerie, zoo či k cestování veřejnou dopravou. Pilotní projekt odsouhlasili v pondělí pražští radní.

„Je skvělé, že spouštíme zkušební provoz Prague Visitor Pass ve Středočeském kraji. Nejen, že se tím potvrzuje efektivita tohoto systému, ale také to posílí spolupráci mezi Prahou a krajem. Věřím, že úspěšná implementace přinese dlouhodobé výhody pro všechny zúčastněné strany i návštěvníky,“ říká náměstek primátora hl. m. Prahy pro kulturu, cestovní ruch, památkovou péči, výstavnictví, národnostní menšiny a animal welfare Jiří Pospíšil.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Vláda

Tvrdíte, jak jako vláda fungujete efektivně. Co je efektivního na tom, že se váš předseda zabývá hlavně svým sporem s prezidentem? Není to tak dlouho, co i premiér musel řešit spor kolem nejmenování Turka. Já nevím, ale já si teda efektivitu představuji jinak.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Senátor Hraba: Mají neustálou potřebu povyšovat se nad ostatní

13:02 Senátor Hraba: Mají neustálou potřebu povyšovat se nad ostatní

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k rétorice ve veřejné debatě.